Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Piątek, 8 stycznia 2021
  1. Legislacja
  2. Ustawy:
  3. Zawetowane

Prezydent Andrzej Duda zdecydował o zawetowaniu nowelizacji ustawy o działach administracji rządowej

Przebieg procesu legislacyjnego sprawił, że Prezydent RP nie mógł skorzystać z przysługującego na mocy Konstytucji terminu na podjęcie decyzji w sprawie ustawy, a jednocześnie projektodawca nie wskazał powodów uzasadniających skrócenie vacatio legis.Czytaj więcej o: "Prezydent Andrzej Duda zdecydował o zawetowaniu nowelizacji ustawy o działach administracji rządowej"

Piątek, 8 stycznia 2021
  1. Pierwsza Dama
  2. Aktywność

Ferie po królewsku on line

Siedem Rezydencji Królewskich z całej Polski przygotowało wspólną akcję dla dzieci i młodzieży – Ferie po królewsku online. Ideą projektu jest zachęcenie uczniów do spędzania czasu wolnego w otoczeniu kultury. W inicjatywę zaangażowała się Pierwsza Dama.Czytaj więcej o: "Ferie po królewsku on line"

Piątek, 8 stycznia 2021
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

P. Ćwik: W najbliższych tygodniach Prezydent powoła radę ds. ochrony zdrowia

Prezydent Andrzej Duda powoła w najbliższych tygodniach złożoną z ekspertów radę poświęconą tematyce ochrony zdrowia – poinformował wiceszef KPRP. Planowane jest również powołanie gremiów zajmujących się m.in. ochroną środowiska czy sprawami młodzieży.Czytaj więcej o: "P. Ćwik: W najbliższych tygodniach Prezydent powoła radę ds. ochrony zdrowia"

Piątek, 8 stycznia 2021
  1. Kancelaria
  2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu: Spotkanie Doradcy Łukasza Rzepeckiego z Prezesem Niezależnego Zrzeszenia Studentów

Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się z Prezesem Niezależnego Zrzeszenia Studentów Krzysztofem Białasem, by porozmawiać m.in. o sytuacji studentów na Białorusi w związku z protestami przeciwko wynikom wyborów prezydenckich w tym kraju.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu: Spotkanie Doradcy Łukasza Rzepeckiego z Prezesem Niezależnego Zrzeszenia Studentów"

Poleć znajomemu