Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Środa, 17 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent: Żołnierze wykonują służbę wzorowo  

Uczestnicy spotkania siedzą przy stole

Wojsko, żołnierze, także z WOT, z wojsk operacyjnych, Żandarmerii Wojskowej wykonują służbę w sposób wzorowy, z wielkim zaangażowaniem, odpowiedzialnością i profesjonalizmem – podkreślał Prezydent podczas spotkania z przedstawicielami Sił Zbrojnych RP.Czytaj więcej o: "Prezydent: Żołnierze wykonują służbę wzorowo"

Środa, 17 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Artykuły prasowe

Prezydent: Konstytucja nowoczesnej Rzeczypospolitej

My, Polacy, potrafimy dobrze zagospodarować wolność i mając własne suwerenne państwo, twórczo poszukujemy nowoczesnych rozwiązań – pisze w „Rzeczpospolitej” w stulecie uchwalenia Konstytucji marcowej Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Prezydent: Konstytucja nowoczesnej Rzeczypospolitej"

Środa, 17 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia dla prof. Henryka Kuźniaka

Prezydent: Życzę Panu szczęśliwych dni, pogody ducha, powodzenia we wszystkich podejmowanych przedsięwzięciach i satysfakcji płynącej z tak bogatego życiowego dorobku.Czytaj więcej o: "Życzenia dla prof. Henryka Kuźniaka"

Środa, 17 marca 2021
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

O pracy z przedszkolakami w czasie pandemii

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z pracownikami Publicznego Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Sobolewie. Rozmawiano m.in. o metodyce pracy z najmłodszymi w czasie pandemii i wpływie kontaktu z innymi dziećmi na rozwój przedszkolaków.Czytaj więcej o: "O pracy z przedszkolakami w czasie pandemii"

Środa, 17 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas spotkania z przedstawicielami Sił Zbrojnych RP

Prezydent: Trzecia fala nabiera na sile. Musimy się zmierzyć z tym trwającym zagrożeniem tak, aby nasz system to wytrzymał. Naszym największym zadaniem jest, by nie doprowadzić do sytuacji wysoko kryzysowej.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas spotkania z przedstawicielami Sił Zbrojnych RP"

Środa, 17 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. Stowarzyszenie Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna w Pałacu Prezydenckim

Na zaproszenie Doradcy Łukasza Rzepeckiego w Pałacu Prezydenckim gościli przedstawiciele Stowarzyszenia Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna Młodzi mieszkańcy przedstawili inicjatywy lokalne wspierające ich małą ojczyznę.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. Stowarzyszenie Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna w Pałacu Prezydenckim"

12  
Poleć znajomemu