Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Poniedziałek, 22 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Prezydent odznaczył Roberta Lewandowskiego  

Prezydent zakłada order odznaczonemu Robertowi Lewandowskiemu

Prezydent Andrzej Duda wręczył Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski Robertowi Lewandowskiemu, kapitanowi piłkarskiej reprezentacji Polski. Order został nadany za wybitne osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej.Czytaj więcej o: "Prezydent odznaczył Roberta Lewandowskiego"

Poniedziałek, 22 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

We wtorek Rada ds. Rolnictwa zajmie się projektem KPO

Przygotowany przez rząd projekt Krajowego Planu Odbudowy będzie przedmiotem obrad wtorkowego posiedzenia prezydenckiej Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich; oczekujemy precyzyjnej informacji, ile środków z KPO trafi na obszary wiejskie.Czytaj więcej o: "We wtorek Rada ds. Rolnictwa zajmie się projektem KPO"

Poniedziałek, 22 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. II edycja Internetowego Forum Polonijnego

Ruszyła II edycja Internetowego Forum Polonijnego organizowanego przez Stowarzyszenie Dumni z Polski. Uczestniczyło w nim grono młodych Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Do wydarzenia dołączył także prezydencki doradca Łukasz Rzepecki.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. II edycja Internetowego Forum Polonijnego"

Poniedziałek, 22 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Krzysztof Szczerski w rozmowie z DGP

Polityka Prezydenta Dudy jest przede wszystkim oparta na analizie sytuacji z perspektywy polskich interesów: „Poland first”. Dlatego działania innych państw są dla nas istotne jako kontekst, ale nie decydują o treści polityki – mówił minister Szczerski.Czytaj więcej o: "Minister Krzysztof Szczerski w rozmowie z DGP"

Poniedziałek, 22 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Prezydent o Robercie Lewandowskim: nasz bohater narodowy  

To bardzo ważna dla mnie chwila, że mogę wręczyć Panu – wspaniałemu piłkarzowi, nie tylko polskiemu, ale także w przestrzeni europejskiej i światowej, z całą pewnością jednemu z absolutnie najlepszych – to wysokie odznaczenie – mówił Prezydent.Czytaj więcej o: "Prezydent o Robercie Lewandowskim: nasz bohater narodowy"

Poniedziałek, 22 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał z Prezydentem Węgier Jánosem Áderem

na pierwszym planie widać ekran laptopa i postać prezydenta węgier, na drugim planie prezydent Polski siedzi w bibiliotece

Prezydent RP Andrzej Duda rozmawiał dziś online z Prezydentem Węgier Jánosem Áderem. We wtorek Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.Czytaj więcej o: "Prezydent Andrzej Duda rozmawiał z Prezydentem Węgier Jánosem Áderem"

Poleć znajomemu