Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Piątek, 26 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie Prezydenta z mniejszością białoruską w Polsce  

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami związków zrzeszających mniejszość białoruską w Polsce. Atmosfera spotkania pokazuje, że między Polakami a Białorusinami nie ma żadnych negatywnych emocji – mówi Wojciech Kolarski.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydenta z mniejszością białoruską w Polsce"

Piątek, 26 marca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta RP do Prezydenta USA ws. Polaków na Białorusi [PL/EN]

Reżim w Mińsku atakuje polską mniejszość z powodów politycznych, jako członków białoruskiego społeczeństwa, związanych z transatlantyckimi instytucjami demokratycznymi – podkreślił Prezydent Andrzej Duda w liście do Prezydenta USA Joe Bidena.Czytaj więcej o: "List Prezydenta RP do Prezydenta USA ws. Polaków na Białorusi [PL/EN]"

Piątek, 26 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent kontynuuje rozmowy ws. Polaków na Białorusi [PL/EN]

Andrzej Duda podczas rozmowy z Sekretarz Generalną Rady Europy Mariją Pejczinović Burić uzyskał zapewnienie, że w przyszłym tygodniu Komitet Ministrów RE podejmie sprawę prześladowań polskiej mniejszości na Białorusi – przekazał Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Prezydent kontynuuje rozmowy ws. Polaków na Białorusi [PL/EN]"

Piątek, 26 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

K. Szczerski: Prezydent Duda skierował list do Prezydenta Bidena ws. Polaków na Białorusi

Prezydent Andrzej Duda skierował list do przywódcy USA Joe Bidena, jako prezydenta kraju przewodniczącego obecnie pracom Rady Bezpieczeństwa ONZ, w którym apeluje, aby podnieść na forum Rady sprawę Polaków na Białorusi – poinformował minister Szczerski.Czytaj więcej o: "K. Szczerski: Prezydent Duda skierował list do Prezydenta Bidena ws. Polaków na Białorusi"

Piątek, 26 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Poland

ELSA Poland działa na 24 wydziałach prawa i administracji w 15 miastach oraz zrzesza około 1200 studentów prawa i młodych prawników. Z przedstawicielami stowarzyszenia spotkał się Doradca Łukasz Rzepecki.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Poland"

Piątek, 26 marca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W poniedziałek posiedzenie Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów Polski i Ukrainy

Pandemia, bezpieczeństwo w regionie, kwestie energetyczne i działania w ramach Trójkąta Lubelskiego to tematy XXIX posiedzenia Komitetu Konsultacyjnego prezydentów Polski i Ukrainy, które odbędzie się w poniedziałek – poinformował Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "W poniedziałek posiedzenie Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów Polski i Ukrainy"

12  
Poleć znajomemu