Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30 31            
Środa, 5 maja 2021
 1. Kancelaria
 2. Nagroda Gospodarcza
 3. Aktualności

Gala XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP  

W Pałacu Prezydenckim odbyła się gala XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Podczas uroczystości Andrzej Duda wręczył nagrody za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki oraz przedsiębiorczości.Czytaj więcej o: "Gala XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP"

Środa, 5 maja 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Nowy Polski Ład i Krajowy Plan Odbudowy tematami spotkania w Pałacu Prezydenckim  

Założenia Nowego Polskiego Ładu w kontekście ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy były tematem dzisiejszego spotkania, na które Prezydent Andrzej Duda zaprosił do Pałacu Prezydenckiego przedstawicieli rządu, na czele z Premierem Mateuszem Morawieckim.Czytaj więcej o: "Nowy Polski Ład i Krajowy Plan Odbudowy tematami spotkania w Pałacu Prezydenckim"

Środa, 5 maja 2021
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych i Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

5 maja obchodzimy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych i Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji z inicjatywy Pierwszej Damy w Belwederze odbyła się debata z udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowychCzytaj więcej o: "Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych i Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną"

Środa, 5 maja 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W czwartek Prezydent powoła Radę ds. Społecznych

minister stoi na tle polskich flag

W czwartek w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda powoła Rada ds. Społecznych; działania nowej Rady obejmą całość kwestii dotyczących polityki społecznej m.in. seniorów i osób z niepełnosprawnością – poinformował Wiceszef Kancelarii Prezydenta Piotr Ćwik.Czytaj więcej o: "W czwartek Prezydent powoła Radę ds. Społecznych"

Środa, 5 maja 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas gali XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP  

prezydent na tle telebimu z nazwą uroczystości

Budujecie nie tylko swoje marki, ale markę, jaką jest Rzeczpospolita Polska – mówił Prezydent Andrzej Duda do laureatów XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas gali XVIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP"

Środa, 5 maja 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Młodzieżową Radą Miasta Krakowa

W ramach konsultacji „Młodzi w Pałacu” Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki spotkał się online z przedstawicielami prezydium Młodzieżowej Rady Miasta Krakowa. Trwa cykl konsultacji z Młodzieżowymi Radami Gmin, Miast, Powiatów i Województw.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Młodzieżową Radą Miasta Krakowa"

12  
Poleć znajomemu