Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30                      
Poniedziałek, 14 czerwca 2021
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent na szczycie NATO w Brukseli [PL/EN]  

Prezydent RP oraz inni przywódcy stoją i pozują do wspólnego zdjęcia

W Brukseli Prezydent Andrzej Duda wziął udział w szczycie przywódców krajów NATO. Na marginesie szczytu Prezydent RP rozmawiał m.in. z przywódcami USA i Francji.Czytaj więcej o: "Prezydent na szczycie NATO w Brukseli [PL/EN]"

Poniedziałek, 14 czerwca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Bruksela. Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów  

Prezydent stoi przed mikrofonem, w tle logo NATO

Prezydent: Należy się spodziewać wzrostu zaangażowania państw członkowskich, jeżeli chodzi o funkcjonowanie Sojuszu Północnoatlantyckiego. Można więc w perspektywie spodziewać się także wzrostu intensywności obecności Sojuszu w naszej części świata.Czytaj więcej o: "Bruksela. Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów"

Poniedziałek, 14 czerwca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Soloch dla „Dziennika Gazety Prawnej”

– Globalny przegląd amerykańskiej obecności militarnej na świecie w żaden sposób nie wpłynie na realizację umów już zawartych między Polską i USA – mówi szef BBN Paweł Soloch w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.Czytaj więcej o: "Minister Soloch dla „Dziennika Gazety Prawnej”"

Poniedziałek, 14 czerwca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Piotr Serafin na Obchodach Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady w Oświęcimiu

Doradca Prezydenta PR Piotr Serafin uczestniczył w symbolicznym upamiętnieniu na terenie byłego obozu Auschwitz I. W imieniu Prezydenta RP zostały złożone wiązanki przed tablicą upamiętniająca więźniów I transportu i przed pomnikiem Witolda Pileckiego.Czytaj więcej o: "Piotr Serafin na Obchodach Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady w Oświęcimiu"

Poniedziałek, 14 czerwca 2021
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Medale dla członków Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości

Podczas walnego zjazdu delegatów Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik wręczyła zasłużonym członkom izby odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.Czytaj więcej o: "Medale dla członków Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości"

Poniedziałek, 14 czerwca 2021
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Uczniowie z Łęgowa z wizytą u Pierwszej Damy

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Grudnia ’70 w Łęgowie w woj. pomorskim. Z młodymi ludźmi rozmawiała m.in. o wyzwaniach, jakie przyniosła nauka zdalna i o projektach realizowanych przez uczniów.Czytaj więcej o: "Uczniowie z Łęgowa z wizytą u Pierwszej Damy"

12  
Poleć znajomemu