Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30                      
Poniedziałek, 28 czerwca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. XXVI Krajowa Konferencja Parlamentu Studentów RP z udziałem Doradcy Prezydenta RP Łukasza Rzepeckiego

Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w XXVI Krajowej Konferencji Parlamentu Studentów RP. Tematami spotkania było m.in. szkolnictwo wyższe i 25-lecie PSRP.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. XXVI Krajowa Konferencja Parlamentu Studentów RP z udziałem Doradcy Prezydenta RP Łukasza Rzepeckiego"

Poniedziałek, 28 czerwca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Chrzanowie

Chciałbym, by polskie państwo stawało się coraz bardziej przyjazne, by Państwu żyło się łatwiej, byście mogli żyć na coraz wyższym poziomie. Wierzę, że tak się właśnie stanie – mówił Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Chrzanowie"

Poniedziałek, 28 czerwca 2021
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski dla Viridianne Elizabeth Rey

Prezydent RP Andrzej Duda nadał za wybitne zasługi w działalności na rzecz zachowania i popularyzowania polskiego dziedzictwa kulturowego Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski Viridianne Elizabeth Rey. Order wręczył minister Andrzej Dera.Czytaj więcej o: "Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski dla Viridianne Elizabeth Rey"

Poniedziałek, 28 czerwca 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na Galę 70-lecia Polskiego Radia Rzeszów S.A.

Dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie, z jakim od dziesięcioleci pełnią Państwo swoją ważną misję. Jako rozgłośnia publiczna Polskie Radio Rzeszów w istotnej mierze kształtuje życie kulturalne i społeczno-polityczne Podkarpacia – napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List na Galę 70-lecia Polskiego Radia Rzeszów S.A."

Poniedziałek, 28 czerwca 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Andrzej Dera na obchodach 65. rocznicy Poznańskiego Czerwca

Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera wziął udział w uroczystości obchodów 65. rocznicy Powstania Poznańskiego Czerwca. Minister odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy skierowany do zgromadzonych na uroczystości.Czytaj więcej o: "Minister Andrzej Dera na obchodach 65. rocznicy Poznańskiego Czerwca"

Poniedziałek, 28 czerwca 2021
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsze Damy Polski i Litwy na konferencji o dostępności do informacji dla osób niepełnosprawnych

– Osoby z niepełnosprawnościami mają pełne prawo - i całkowicie słusznie oczekują jego respektowania - korzystać z całej przestrzeni oraz wszelkich usług i zasobów publicznych, które stanowią dobro wspólne naszych społeczeństw – mówiła Pierwsza Dama.Czytaj więcej o: "Pierwsze Damy Polski i Litwy na konferencji o dostępności do informacji dla osób niepełnosprawnych"

Poleć znajomemu