Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 30 października 2018

Lekcja RP: Koncert ,,Te Deum Polonia”

  |   W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami. W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego J. Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami.

W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbył się wyjątkowy koncert zorganizowany przez Kancelarię Prezydenta RP z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. W trakcie koncertu został odegrany napisany na zamówienie Prezydenta utwór ,,Te Deum Polonia” skomponowany przez Pawła Łukaszewskiego.

 

W ramach projektu Lekcja RP w koncercie uczestniczyła młodzież z 24 szkół noszących imię Ignacego Jana Paderewskiego oraz uczniowie placówek, które wykazują się szczególnymi artystycznymi osiągnięciami.

Poleć znajomemu