Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 23 lutego 2021

Nominacje sędziowskie w Pałacu Prezydenckim

Prezydent wręcza nominacje sędziowskie w Pałacu Prezydenckim   |   Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego oraz asesora sądowego. Nowo powołani sędziowie i asesorzy sądowi złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.   
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego powołani zostali:
 
Paweł BORSZOWSKI 
 
Anna DALKOWSKA 
 
Dominik GAJEWSKI 
 
Zbigniew ŁOBODA 
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w wojewódzkim sądzie administracyjnym powołani zostali:
 
Tomasz GRZYBOWSKI 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
 
Marta KISIELOWSKA 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie
 
Anna KOMOROWSKA-KACZKOWSKA 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu
 
Agnieszka KOSOWSKA 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie
 
Arkadiusz KOZIARSKI 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
 
Marcin MAŁEK 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie
 
Maria MIKOLIK 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie
 
Michał PODSIADŁO 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
 
Tomasz PORCZYŃSKI 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi
 
Grzegorz POTIOPA 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi
 
Piotr PYSZNY 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach
 
Iwona ŚCIESZKA 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego sądu apelacyjnego powołani zostali:
 
Elżbieta MILEWSKA-CZAJA 
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
 
Rafał RYŚ 
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
 
Rafał TERLECKI 
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego sądu rejonowego powołani zostali:
 
Joanna CZERWIŃSKA 
Sąd Rejonowy w Chełmnie
 
Anna KOCHANEK-GZOCHA 
Sąd Rejonowy w Sochaczewie
 
Aleksandra MACKIEWICZ-SURDYKOWSKA 
Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego sądu okręgowego powołani zostali:
 
Beata ADAMCZYK-ŁABUDA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Dorota BASSA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Tadeusz BULANDA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Michał CHOJNACKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Patrycja CZYŻEWSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Katarzyna DAWID-BIRSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Joanna DĘBKOWSKA-MATWIJÓW 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Ewa DMITRUK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Renata DROZD-SWEKLEJ 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Agnieszka GOŁASZEWSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Stanisław GRADUS-WOJCIECHOWSKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Wioletta IWAŃCZUK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Michał JAKUBOWSKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Rafał JASIŃSKI 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Joanna KARCZEWSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Piotr KIEŁKIEWICZ 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Łukasz KLUSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Miłosz KONIECZNY 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Krzysztof KOPCIEWSKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Anna KRAWCZYK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Paweł KREKORA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Arkadiusz KUCHARSKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Andrzej LIPIŃSKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Iwona LIZAKOWSKA-BYTOF 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Sebastian ŁADOŚ 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Katarzyna MAŁYSA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Małgorzata MĘCZKOWSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Konrad MIELCAREK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Tomasz NIEWIADOMSKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Anna OGIŃSKA-ŁĄGIEWKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Łukasz OLEKSIUK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Joanna OLIWA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Sylwia PASCHKE 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Joanna PĄSIK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Daria POPŁONYK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Anna PRZESMYCKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Barbara PYZ-KĘDZIERSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Radosław RUDNICKI 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Aleksandra RUTKOWSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Rafał SCHMIDT 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Agnieszka SIDOR-LESZCZYŃSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Sylwia SIERPIŃSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Robert SOBCZAK 
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim
 
Kamila SPALIŃSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Agnieszka STACHNIAK-ROGALSKA
 Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Jolanta STASIŃSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Paweł STOSIO 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Iwona STRĄCZYŃSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Katarzyna SZANIAWSKA-STEJBLIS 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Joanna SZEKOWSKA-KRYM 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Iwona SZYMAŃSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Wiesława ŚMICH   
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Krzysztof TARAPATA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Andrzej VERTUN 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Ewa WIŚNIEWSKA-WIECHA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Agnieszka WLEKŁY-PIETRZAK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Robert WYSOK 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Anna ZALEWSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Stanisław ZDUN 
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
Aleksandra ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA 
Sąd Okręgowy w Warszawie
Poleć znajomemu