06 września 2021

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie. 

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego powołany został:

 

Pan Krzysztof ROGALSKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny
w Gorzowie Wielkopolskim

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego powołani zostali:

 

Pani Patrycja BOGACIŃSKA-PIĄTEK
Sąd Apelacyjny w Katowicach

 

Pani Sylwia DEMBSKA
Sąd Apelacyjny w Poznaniu

 

Pan Rafał DOROS

Sąd Apelacyjny w Katowicach

 

Pani Beata GOLBA-KILIAN

Sąd Apelacyjny w Gdańsku

 

Pani Aleksandra KORUSIEWICZ
Sąd Apelacyjny w Katowicach

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego powołani zostali:

 

Pan Mariusz ADAMASZEK

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Stella CZOŁGOWSKA

Sąd Okręgowy w Toruniu

 

Pani Ewa GRABOWSKA

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

 

Pani Magdalena GRABOWSKA

Sąd Okręgowy w Katowicach

 

Pan Adam JAWORSKI

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

 

Pani Joanna KARPOWICZ

Sąd Okręgowy w Katowicach

 

Pani Beata KASZUBA

Sąd Okręgowy w Warszawie

 

Pan Mariusz KUCHARCZYK

Sąd Okręgowy w Gliwicach

 

Pan Dariusz KUSZ

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Dorota LIBERTOWSKA-PODYMA
Sąd Okręgowy w Częstochowie

 

Pani Magdalena MROCZKOWSKA

Sąd Okręgowy w Świdnicy

 

Pan Dariusz NIEMCZAL

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Rafał PODWIŃSKI

Sąd Okręgowy w Koszalinie

 

Pani Marzena RUDNIK-NIEWRZAŁ

Sąd Okręgowy w Łodzi

 

Pani Anna RUTECKA-JANKOWSKA

Sąd Okręgowy w Koszalinie

 

Pani Marta ŚMIECH

Sąd Okręgowy w Lublinie

 

Pani Justyna WAWRZYŃCZAK

Sąd Okręgowy w Płocku

 

Pani Aneta WIELĄDEK

Sąd Okręgowy w Siedlcach

 

Pan Igor ZDUŃSKI

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

 

Pan Krzysztof BARANOWSKI
Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Mateusz BARTOSZEK

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Joanna CHYLIŃSKA-KUREK

Sąd Okręgowy w Lublinie

 

Pan Michał GRZEŚKOWIAK

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Dorota JANUSZEWSKA

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

 

Pani Justyna JARKA

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Marcin JATCZAK

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Daniel JURKIEWICZ

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Joanna JURKIEWICZ

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Andrzej KLIMOWICZ

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Tomasz KOSZEWSKI

Sąd Okręgowy w Olsztynie

 

Pani Małgorzata KUBISIAK-MARCINIAK

Sąd Okręgowy w Łodzi

 

Pani Anna MIKOŁAJCZAK

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Bogna OLMA

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Monika PODGÓRSKA-SUŁECKA

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

 

Pani Marzena PRASKA

Sąd Okręgowy w Katowicach

 

Pani Katarzyna SOKÓLSKA

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Paweł SZMIDT

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Jolanta SZOT-ZARZYCKA

Sąd Okręgowy w Katowicach

 

Pani Agnieszka SZYMANOWSKA-CHWIROT

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pan Marek SZYSZKO

Sąd Okręgowy w Poznaniu

 

Pani Anna ŻEBROWSKA

Sąd Okręgowy w Katowicach

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego powołani zostali:

 

Pani Joanna ADAMIEC-GUZEK

Sąd Rejonowy w Pszczynie

 

Pani Patrycja ADEKUNBI

Sąd Rejonowy w Radziejowie

 

Pani Marika ANTOLEC-WALCZAK

Sąd Rejonowy w Tychach

 

Pani Justyna BANASZEWSKA-PACEWICZ

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

 

Pan Damian BAR
Sąd Rejonowy w Jarosławiu

 

Pan Michał BARCZYK
Sąd Rejonowy w Goleniowie

 

Pani Anna BASIURA-GŁOGOWSKA

Sąd Rejonowy w Zabrzu

 

Pan Wojciech BOJARSKI

Sąd Rejonowy w Bytomiu

 

Pani Patrycja BONA

Sąd Rejonowy w Chojnicach

 

Pan Piotr BUZEK-GARZYŃSKI

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pani Agnieszka BYLOK

Sąd Rejonowy w Cieszynie

 

Pani Magdalena CHOJECKA

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pan Tomasz CHUDEK
Sąd Rejonowy w Łukowie

 

Pan Damian CISZEWSKI

Sąd Rejonowy w Opolu

 

Pan Grzegorz CZAPLA

Sąd Rejonowy w Mikołowie

 

Pani Dorota DŁUGOSZ

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

 

Pani Patrycja DOLNIAK
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

 

Pani Anna DUDEK

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pan Hubert DUDKIEWICZ
Sąd Rejonowy w Iławie

 

Pani Katarzyna DUDOJĆ
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pani Monika FILIPIAK
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

 

Pani Urszula FILIPOWICZ
Sąd Rejonowy w Olsztynie

 

Pan Piotr GARGAS
Sąd Rejonowy w Olkuszu

 

Pani Marta GOŁĘBIOWSKA
Sąd Rejonowy w Siedlcach

 

Pani Kalina GOMUŁA
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

 

Pani Marta GOSS-PRZYGUCKA
Sąd Rejonowy w Zgierzu

 

Pan Tadeusz GÓRKA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

 

Pan Karol GRZYWA
Sąd Rejonowy w Stargardzie

 

Pani Małgorzata HREHOROWICZ
Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

 

Pan Tomasz IWANEK
Sąd Rejonowy w Pszczynie

 

Pani Paulina IZBRANDT-TEODORCZYK

Sąd Rejonowy w Stargardzie

 

Pani Katarzyna JAGODA

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach

 

Pani Anna JAGODZIŃSKA-BAJKOWSKA

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

 

Pani Marta JAROSZEWSKA-POTRYKUS

Sąd Rejonowy w Wejherowie

 

Pani Anna JAWORSKA-WIELOCH
Sąd Rejonowy w Gliwicach

 

Pani Anna JONIEC
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

 

Pani Joanna JURCZYK-WIECHA
Sąd Rejonowy w Częstochowie

 

Pani Karolina KACZMARZYK-JARZĄBEK

Sąd Rejonowy w Gliwicach

 

Pan Łukasz KACZOR

Sąd Rejonowy w Goleniowie

 

Pani Agnieszka KAMIŃSKA

Sąd Rejonowy w Miechowie

 

Pan Paweł KAPRALSKI
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu

 

Pan Jakub KAWKA
Sąd Rejonowy w Tucholi

 

Pani Karina KLISIEWICZ
Sąd Rejonowy w Wadowicach

 

Pan Marcin KLUGIEWICZ
Sąd Rejonowy we Włocławku

 

Pan Dawid KOBUS
Sąd Rejonowy w Toruniu

 

Pan Przemysław KOCIŃSKI

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

 

Pani Aleksandra KOPER

Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

 

Pani Żaneta KORNEK-KUBIS
Sąd Rejonowy w Głubczycach

 

Pani Aneta KOSIŃSKA
Sąd Rejonowy w Żyrardowie

 

Pan Michał KOSTORZ
Sąd Rejonowy w Lesznie

 

Pani Karina KOSTRZEWSKA
Sąd Rejonowy w Myszkowie

 

Pan Adam KOZIARA
Sąd Rejonowy w Olkuszu

 

Pani Natalia KRAWCZYK
Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

 

Pani Ewa KUCHNICKA
Sąd Rejonowy w Szubinie

 

Pan Michał KUCHNICKI
Sąd Rejonowy w Żninie

 

Pani Patrycja KUCHTA
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pan Łukasz KUCZERA
Sąd Rejonowy w Zakopanem

 

Pani Ewa KUCZYŃSKA-KUCHARSKA
Sąd Rejonowy w Świdnicy

 

Pan Wojciech KULAWIAK
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pani Sylwia KUŹMA-WESOŁOWSKA
Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim

 

Pani Agata KWAŚNICKA-DARSKA
Sąd Rejonowy w Oleśnie

 

Pani Agnieszka LASKA
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

 

Pan Marcin LELEŃSKI

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pani Ewelina LEWIŃSKA vel IWAŃSKA

Sąd Rejonowy w Lesznie

 

Pan Marek ŁACH
Sąd Rejonowy w Chrzanowie

 

Pan Filip ŁAKOMY
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pani Agnieszka ŁUKASIK
Sąd Rejonowy w Ropczycach

 

Pani Joanna ŁUKASZEWICZ
Sąd Rejonowy w Legnicy

 

Pani Marta ŁYDUCH
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pani Magdalena ŁYSAKOWSKA
Sąd Rejonowy w Krasnymstawie

 

Pan Piotr MACHNIJ
Sąd Rejonowy w Elblągu

 

Pani Katarzyna MACIŃSKA
Sąd Rejonowy w Kartuzach

 

Pani Ewa MALINKA
Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie

 

Pan Adam MALISZEWSKI
Sąd Rejonowy w Koninie

 

Pani Marlena MARCINIAK
Sąd Rejonowy w Ostródzie

 

Pani Katarzyna MARUSZAK-KSOK
Sąd Rejonowy w Braniewie

 

Pan Jakob MAZIARZ
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

 

Pani Agnieszka MICZKOWSKA
Sąd Rejonowy w Lesznie

 

Pan Andrzej MIKA
Sąd Rejonowy w Mysłowicach

 

Pani Malwina MIKLUSZKA
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pan Paweł MIŚTA
Sąd Rejonowy w Ostródzie

 

Pani Karina MOCH
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

 

Pan Łukasz MRZYK
Sąd Rejonowy w Raciborzu

 

Pani Agnieszka MYRCHA
Sąd Rejonowy w Elblągu

 

Pani Monika NAGÓRNY
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pan Kamil NAHLER
Sąd Rejonowy w Nysie

 

Pani Marta NEBELSKA-ZAWADA
Sąd Rejonowy we Wrześni

 

Pani Magdalena NEUMAN-KAMIŃSKA

Sąd Rejonowy w Stargardzie

 

Pan Konrad NIEDZIELA
Sąd Rejonowy w Tychach

 

Pan Kamil NOWECKI
Sąd Rejonowy w Głubczycach

 

Pan Artur ORLIKOWSKI
Sąd Rejonowy w Lęborku

 

Pan Mirosław OŚKO
Sąd Rejonowy w Olsztynie

 

Pan Marcin PARADZIŃSKI
Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

 

Pani Klaudia PIĄTKIEWICZ
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pani Joanna PIETRZAK

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pan Łukasz PIOTROWICZ
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pani Agnieszka PLUTA
Sąd Rejonowy w Zawierciu

 

Pani Justyna POZNANIAK-KOŹMICKA
Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

 

Pan Marcin PRAŻMOWSKI
Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

 

Pani Alicja PRZYBYLSKA
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

 

Pan Paweł PRZYGUCKI
Sąd Rejonowy w Pabianicach

 

Pani Sylwia RAJCZYK-ZYS
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

 

Pan Przemysław RAUCHUT
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

 

Pani Marta RINGWELSKA
Sąd Rejonowy we Włocławku

 

Pani Małgorzata SAKOWSKA
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

 

Pani Monika SAŁYGA
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

 

Pan Sebastian SAWICKI
Sąd Rejonowy w Wągrowcu

 

Pani Agata SERAFIN
Sąd Rejonowy w Kaliszu

 

Pani Marta SEWERYNEK-STRZYŻEWSKA

Sąd Rejonowy w Kartuzach

 

Pani Joanna SIEMASZKO
Sąd Rejonowy w Kartuzach

 

Pan Mariusz SIEMIANOWSKI
Sąd Rejonowy w Chełmnie

 

Pani Gabriela SIENIUĆ
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

 

Pani Aleksandra SINIECKA-KOTULA

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

 

Pani Małgorzata SKIBA
Sąd Rejonowy w Gliwicach

 

Pani Małgorzata SKORUPSKA-RAK
Sąd Rejonowy w Gliwicach

 

Pani Anna SKUPIŃSKA
Sąd Rejonowy w Opolu

 

Pani Agnieszka SŁUSZNIAK
Sąd Rejonowy w Zawierciu

 

Pani Karolina SOSNÓWKA
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie

 

Pan Marcin STACHOWICZ
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

 

Pan Wojciech STANKE

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

 

Pan Sławomir STAŃCZYK
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pan Paweł SUCH
Sąd Rejonowy w Krośnie

 

Pan Hubert SZCZEPANIAK
Sąd Rejonowy w Siedlcach

 

Pani Sabina SZPYRKA
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pan Dawid SZTUWE
Sąd Rejonowy w Brodnicy

 

Pan Piotr SZUTENBERG
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

 

Pani Iwona SZYMAŃSKA-STAWIAK
Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

 

Pan Marcin SZYMAŃSKI
Sąd Rejonowy w Częstochowie

 

Pan Piotr ŚWITAŁA
Sąd Rejonowy w Częstochowie

 

Pani Dorota TOFEL
Sąd Rejonowy w Sochaczewie

 

Pani Agnieszka TOMCZEWSKA
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

 

Pani Anna TRYBEK
Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju

 

Pan Grzegorz TURLAKIEWICZ
Sąd Rejonowy w Koninie

 

Pani Maja TUSZYŃSKA
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

 

Pan Michał TYBUREK
Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

 

Pani Weronika TYNDEL-SŁOWIAK
Sąd Rejonowy w Głogowie

 

Pan Tomasz VOGT-KOSTECKI
Sąd Rejonowy w Obornikach

 

Pani Iwona WAŃCZYCKA
Sąd Rejonowy w Lęborku

 

Pani Kamila WIDERA-KASPROWICZ
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

 

Pan Wojciech WILCZAK

Sąd Rejonowy w Przemyślu

 

Pani Dagmara WILCZYŃSKA

Sąd Rejonowy w Olsztynie

 

Pan Roman WILK

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

 

Pani Agnieszka

WŁADOWSKA-MIKLASZEWSKA

Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim

 

Pan Piotr WŁODARCZYK

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

 

Pani Angelika WOLAK

Sąd Rejonowy w Siedlcach

 

Pani Joanna ZAKRZEWSKA

Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim

 

Pani Diana ZEGADŁOWICZ-KUKUŁA

Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie

 

Pani Katarzyna ZMOREK-PACAK

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

 

Pani Agnieszka ŻOŁĄDŹ

Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu

 

Pani Dorota ŻYWIECKA

Sąd Rejonowy w Iławie

Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

o1707420075.jpg
o935344111.jpg
o901144519.jpg
o328261647.jpg
o1416289263.jpg
o5388241.jpg
o1259008970.jpg
o286112019.jpg
o1180915443.jpg
o598081016.jpg
o1417121408.jpg
o1803363169.jpg
o28509698.jpg
o1661932638.jpg
o176252885.jpg
o916060537.jpg
o366795069.jpg