Menu rozwijane

26 maja 2020
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim
o705186754.jpg
o1460821146.jpg
o548345482.jpg
o1474390077.jpg
o1336147295.jpg
o523236005.jpg
o1777817336.jpg
o1405558699.jpg
o1157434984.jpg
o869806198.jpg
o1945425262.jpg
o345650060.jpg
o36908866.jpg
o573320221.jpg
o631043942.jpg
o1393638498.jpg
o1886119112.jpg
o467266984.jpg
o1749380406.jpg
o156788773.jpg
o1261028139.jpg
o1535473660.jpg
o389035331.jpg
o236041836.jpg
o879113247.jpg

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.   

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego powołani zostali:

Agnieszka BRYGIDYR-DOROSZ 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Michał BUKIEWICZ 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Marek CECHOWSKI 

Sąd Okręgowy w Ostrołęce

Beata CHOJNACKA-KUCHARSKA 

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

Justyna DOŁHY 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Ewa DYJA 

Sąd Okręgowy w Katowicach 

Edyta GAJEWSKA 

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

Marek GRAMIAK 

Sąd Okręgowy w Legnicy

Paweł HAJDYS 

Sąd Okręgowy w Łodzi

Katarzyna JANIK 

Sąd Okręgowy w Katowicach 

Tomasz KITA 

Sąd Okręgowy w Częstochowie

Zbigniew KLIN 

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

Agnieszka KOKOSZCZYŃSKA 

Sąd Okręgowy w Gdańsku

Karol KOPCEWICZ 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Emil LEWANDOWSKI 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Jakub LITOWSKI 

Sąd Okręgowy w Toruniu

Agnieszka LUBARTOWICZ 

Sąd Okręgowy w Katowicach 

Michał MARCYSIAK 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Mariusz METERA 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Iwona MIELA 

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

Maria MIGOŃ-KARWOWSKA 

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

Piotr MROCZEK 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Dobromira MYSZAKOWSKA 

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

Katarzyna NASZCZYŃSKA 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Iwona PODSIADŁA 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Katarzyna POZLEWICZ-SZYMAŃSKA 

Sąd Okręgowy w Legnicy

Grzegorz PYZIŃSKI 

Sąd Okręgowy w Legnicy

Katarzyna RACIBORSKA 

Sąd Okręgowy w Lublinie

Wojciech SALAMON 

Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej

Magdalena SKUZA

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

Marcin SZAJNER 

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

Piotr SZYNKURA 

Sąd Okręgowy w Świdnicy

Ewa WILIŃSKA 

Sąd Okręgowy w Ostrołęce

Kinga WOCHNA 

Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim

Paweł WYRZYKOWSKI 

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

Dorota ZNYK 

Sąd Okręgowy w Łodzi

Marek ZUGAJ 

Sąd Okręgowy w Lublinie

Jolanta ŻAK 

Sąd Okręgowy w Gliwicach

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

sędziowie wojewódzkich sądów administracyjnych

Robert ADAMCZEWSKI 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi

Dariusz CZARKOWSKI 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Dorota PAWŁOWSKA 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Łukasz TROCHYM 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

sędziowie sądów apelacyjnych

Janusz GODZWON 

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

Dorota MAJERSKA-JANOWSKA 

Sąd Apelacyjny w Gdańsku

Leszek MERING 

Sąd Apelacyjny w Gdańsku

Piotr SCHAB

Sąd Apelacyjny w Warszawie

Maciej SKÓRNIAK 

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

Małgorzata SŁAWIŃSKA 

Sąd Apelacyjny w Warszawie

sędziowie sądów rejonowych

Piotr BANASIK 

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach 

Sylwia BRZOZOWSKA 

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

Agnieszka CELAREK 

Sąd Rejonowy w Staszowie

Monika CHARATYNOWICZ 

Sąd Rejonowy w Węgrowie

Kamila CHARZYŃSKA 

Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu

Michał CHUDZIK 

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim

Agata DANKIEWICZ 

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

Piotr DĘBICKI 

Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim

Katarzyna GÓRECKA 

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

Tomasz KACZMARSKI 

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

Anna KARYŚ-WŁODEK 

Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim

Marcin KAWECKI 

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

Mariusz KLIMCZEWSKI 

Sąd Rejonowy w Płońsku

Damian KOZIOŁ 

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach 

Kamila KNOP-WOJDYN 

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

Małgorzata KRYŚLAK 

Sąd Rejonowy w Lesznie

Augustyna KUBICA-GAWLAS 

Sąd Rejonowy w Żywcu

Karolina MIKLASZEWSKA

Sąd Rejonowy w Wadowicach

Izabela OZDOWSKA-CHOJNACKA 

Sąd Rejonowy w Pleszewie

Renata PAWLIK 

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

Jakub PERSONA 

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

Tomasz PULKA 

Sąd Rejonowy w Bolesławcu

Michał PUZA 

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

Anna RODAK 

Sąd Rejonowy w Kartuzach

Małgorzata ROSZAK DE TOLKMITT 

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

Ewa SAMOIŁŁO-DĄBROWSKA 

Sąd Rejonowy w Sochaczewie

Agnieszka SOBOLEWSKA 

Sąd Rejonowy w Żaganiu

Maciej SZCZUPAK 

Sąd Rejonowy w Dębicy

Wojciech SZMIDT 

Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu