Menu rozwijane

23 lutego 2021
Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie
Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie
Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie
Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie
Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie
Pałac Prezydencki | Andrzej Duda wręcza nominacje sędziowskie
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez Prezydenta Andrzeja Dudę
o1887201852.jpg
o1954565137.jpg
o2036407407.jpg
o1539811582.jpg
o1913820975.jpg
o761509996.jpg
o436654079.jpg
o990939828.jpg
o1377299219.jpg
o1396318719.jpg
o2023220401.jpg
o1483166477.jpg
o853475348.jpg
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego oraz asesora sądowego. Nowo powołani sędziowie i asesorzy sądowi złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie. 
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego powołani zostali:
 
Paweł BORSZOWSKI
 

Anna DALKOWSKA 

Dominik GAJEWSKI 

Zbigniew ŁOBODA 

Do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w wojewódzkim sądzie administracyjnym powołani zostali:

Tomasz GRZYBOWSKI 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Marta KISIELOWSKA 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie

Anna KOMOROWSKA-KACZKOWSKA 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu

Agnieszka KOSOWSKA 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie

Arkadiusz KOZIARSKI 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Marcin MAŁEK 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie

Maria MIKOLIK 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie

Michał PODSIADŁO 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Tomasz PORCZYŃSKI 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi

Grzegorz POTIOPA 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi

Piotr PYSZNY 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach

Iwona ŚCIESZKA 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego sądu apelacyjnego powołani zostali:

Elżbieta MILEWSKA-CZAJA 

Sąd Apelacyjny w Gdańsku

Rafał RYŚ 

Sąd Apelacyjny w Gdańsku

Rafał TERLECKI 

Sąd Apelacyjny w Gdańsku

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego sądu rejonowego powołani zostali:

Joanna CZERWIŃSKA 

Sąd Rejonowy w Chełmnie

Anna KOCHANEK-GZOCHA 

Sąd Rejonowy w Sochaczewie

Aleksandra MACKIEWICZ-SURDYKOWSKA 

Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego sądu okręgowego powołani zostali:

Beata ADAMCZYK-ŁABUDA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Dorota BASSA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Tadeusz BULANDA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Michał CHOJNACKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Patrycja CZYŻEWSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Katarzyna DAWID-BIRSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Joanna DĘBKOWSKA-MATWIJÓW 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Ewa DMITRUK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Renata DROZD-SWEKLEJ 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Agnieszka GOŁASZEWSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Stanisław GRADUS-WOJCIECHOWSKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Wioletta IWAŃCZUK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Michał JAKUBOWSKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Rafał JASIŃSKI 

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie

Joanna KARCZEWSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Piotr KIEŁKIEWICZ 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Łukasz KLUSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Miłosz KONIECZNY 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Krzysztof KOPCIEWSKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Anna KRAWCZYK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Paweł KREKORA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Arkadiusz KUCHARSKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Andrzej LIPIŃSKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Iwona LIZAKOWSKA-BYTOF 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Sebastian ŁADOŚ 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Katarzyna MAŁYSA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Małgorzata MĘCZKOWSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Konrad MIELCAREK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Tomasz NIEWIADOMSKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Anna OGIŃSKA-ŁĄGIEWKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Łukasz OLEKSIUK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Joanna OLIWA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Sylwia PASCHKE 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Joanna PĄSIK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Daria POPŁONYK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Anna PRZESMYCKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Barbara PYZ-KĘDZIERSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Radosław RUDNICKI 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Aleksandra RUTKOWSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Rafał SCHMIDT 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Agnieszka SIDOR-LESZCZYŃSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Sylwia SIERPIŃSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Robert SOBCZAK 

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

Kamila SPALIŃSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Agnieszka STACHNIAK-ROGALSKA

 Sąd Okręgowy w Warszawie

Jolanta STASIŃSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Paweł STOSIO 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Iwona STRĄCZYŃSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Katarzyna SZANIAWSKA-STEJBLIS 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Joanna SZEKOWSKA-KRYM 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Iwona SZYMAŃSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Wiesława ŚMICH   

Sąd Okręgowy w Warszawie

Krzysztof TARAPATA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Andrzej VERTUN 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Ewa WIŚNIEWSKA-WIECHA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Agnieszka WLEKŁY-PIETRZAK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Robert WYSOK 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Anna ZALEWSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Stanisław ZDUN 

Sąd Okręgowy w Warszawie

Aleksandra ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA 

Sąd Okręgowy w Warszawie