17 listopada 2015

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

o1437071801.jpg
o243415612.jpg
o1212869575.jpg
o726692416.jpg
o1497987771.jpg
o901666169.jpg
o1842166317.jpg

Prezydent Andrzej Duda wręczył we wtorek akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

sędziowie Wojewódzkich Sądów Administracyjnych

1.

Wiesław  KUŚNIERZ

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie

2.

Iwona TCHÓRZEWSKA

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie

 

sędzia Sądu Apelacyjnego

3.

Alina MIŁOSZ-KLOCZKOWSKA 

sędziowie Sądów Okręgowych

4.

Piotr CZERSKI

Sąd Okręgowy w Lublinie

5.

Małgorzata DASIEWICZ-KOWALCZYK

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

6.

Janusz  KAWAŁEK

Sąd Okręgowy w Krakowie

7.

Elżbieta KURKOWSKA

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

8.

Radosław NAWROCKI

Sąd Okręgowy we Wrocławiu

9.

Marta POSTULSKA-SIWEK

Sąd Okręgowy w Lublinie

sędziowie Sądów Rejonowych

10.

Dorota  BARTOSZEK-OSUCHOWSKA

Sąd Rejonowy w Lubartowie

11.

Anna  BRACZKOWSKA

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi

12.

Dominika DĄBROWSKA

Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej

13.

Agnieszka GACA-TURZYŃSKA

Sąd Rejonowy w Jarosławiu

14.

Piotr GAGACKI

Sąd Rejonowy w Grójcu

15.

Roman GLOS

Sąd Rejonowy w Jaworznie

16.

Izabela GLUZA

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim

17.

Agata GÓRECKA

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

18.

Katarzyna HUZIUK-MUSZYŃSKA

Sąd Rejonowy w Pabianicach

19.

Wiesław JAKUBIEC

Sąd Rejonowy w Rybniku

20.

Adam JANUSZ

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

21.

Anna JAGUŚ

Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim

22.

Bartłomiej JOCHEMCZYK

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód  w Katowicach

23.

Joanna KAMIONKA-KOWALIK

Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich

24.

Mariusz KOZIŃSKI

Sąd Rejonowy w Słupsku

25.

Aleksander KULESZA

Sąd Rejonowy w Zabrzu

26.

Agata PALUCH

Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich

27.

Monika PONIKIEWSKA-LISIAK

Sąd Rejonowy w Płocku

28.

Dorota SŁOWIK

Sąd Rejonowy w Tczewie

29.

Bartosz  SUCHMIEL

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

30.

Alicja TARGOŃSKA

Sąd Rejonowy w Świnoujściu

31.

Katarzyna WIELICHOWSKA-OPALSKA 

Sąd Rejonowy w Skierniewicach

32.

Aleksandra WILCZYŃSKA

Sąd Rejonowy w Tychach

33.

Magdalena WŁODARCZYK

Sąd Rejonowy w Otwocku

34.

Aleksandra WYDZIAŁKIEWICZ

Sąd Rejonowy w Sosnowcu

35.

Olga ZAWICKA 

Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum  w Szczecinie

W uroczystości wzięła udział szefowa Kancelarii Prezydenta wraz z ministrami.