Menu rozwijane

13 maja 2021
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia aktów mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia aktów mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia aktów mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia aktów mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Prezydent RP wręcza akty mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia aktów mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Andrzej Duda wręcza akty mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Andrzej Duda wręcza akty mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia aktów mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Andrzej Duda wręcza akty mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Andrzej Duda wręcza akty mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
Ogrody Pałacu Prezydenckiego | Uroczystość wręczenia aktów mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym
o1177915892.jpg
o1505367888.jpg
o791139619.jpg
o439475301.jpg
o749318659.jpg
o467581376.jpg
o1658700668.jpg
o164995180.jpg
o161143105.jpg
o1441968548.jpg
o643454976.jpg
o1871599384.jpg
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniami z dnia 6 maja 2021 r. mianował do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym 97 osób.
 
Mianowani  zostali:
 

Karolina ADAMOWICZ 

w Sądzie Rejonowym 

dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
 

Bartłomiej BALCEREK 

w Sądzie Rejonowym 

dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 

Damian BARON 

w Sądzie Rejonowym w Gliwicach

Piotr BASTA 

w Sądzie Rejonowym 

Katowice-Wschód w Katowicach 

Karolina BEDNAREK 

w Sądzie Rejonowym w Opolu 

Mateusz BERENT 

w Sądzie Rejonowym w Gdyni 

Katarzyna BĘDKOWSKA 

w Sądzie Rejonowym w Bytomiu 

Agnieszka BIAŁEK 

w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 

Mariusz BIAŁEK 

w Sądzie Rejonowym w Starachowicach 

Patrycja BIAŁOBŁOCKA 

w Sądzie Rejonowym w Rypinie 

Wojciech BŁASZKÓW 

w Sądzie Rejonowym 

Katowice-Wschód w Katowicach

Paulina BOBEK 

w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

Maria BRALEWSKA 

w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu 

Justyna BRZEZIŃSKA 

w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku 

Katarzyna BUDA 

w Sądzie Rejonowym w Będzinie 

Magda CHODOREK 

w Sądzie Rejonowym 

dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu 

Anna CHOMICZ 

w Sądzie Rejonowym 

Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 

Wojciech CIERNIA 

w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu 

Marek CYBULSKI 

w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 

Damian CZECH 

w Sądzie Rejonowym w Myszkowie 

Kamil CZUBEK 

w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach 

Jakub CZYCZERSKI 

w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach 

Giorgio DE ANGELIS  

w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 

Magdalena DYBEK-WILCZEK 

w Sądzie Rejonowym w Suchej Beskidzkiej

Iwona DYŚ-BRANICKA 

w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu 

Monika GACEK 

w Sądzie Rejonowym w Opatowie 

Sylwia GIŃKO 

w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 

Dominika GOŁUŃSKA 

w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim 

Przemysław GOŁUŃSKI 

w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim 

Katarzyna GONTARZ 

w Sądzie Rejonowym 

dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie 

Dominik GÓRKA 

w Sądzie Rejonowym 

dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie 

Ewa GRODZKA 

w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 

Robert GRZELAK 

w Sądzie Rejonowym 

dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 

Marcin GUDOWSKI 

w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej 

Jagoda HAŁADYJ 

w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku 

Paweł JAKIMIEC 

w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej 

Mateusz JANICKI 

w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 

Karolina KACZOROWSKA-PŁAWSKA 

w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie 

Agata KIEŚ 

w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach 

Olimpia KŁYK-MICHALAK 

w Sądzie Rejonowym w Gryficach 

Magdalena KOBUS 

w Sądzie Rejonowym w Złotowie 

Mariola KOŁTON 

w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu 

Tomasz KOŁUDZKI 

w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie 

Patrycja KOŃCZYK-CHORAB 

w Sądzie Rejonowym w Radomiu 

Michał KOTALCZYK 

w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach

Marzena KRAWCZYK-TRYNKLER 

w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu 

Zina KROCZEK-SAWICKA 

w Sądzie Rejonowym w Żyrardowie 

Justyna KUCHARSKA 

w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
 

Agata KWIATKOWSKA 

w Sądzie Rejonowym we Wrześni 

Michał LEGUTKO 

w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie 

Agata MALISZEWSKA 

w Sądzie Rejonowym w Gdyni 

Mateusz MATWIEJCZUK 

w Sądzie Rejonowym w Strzelinie 

Karolina MIESZKOWSKA-TARGOWICZ 

w Sądzie Rejonowym w Oławie 

Marcin MISIOREK 

w Sądzie Rejonowym w Żywcu 

Karolina NIEŚCIORUK 

w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej 

Olga NOWOSAD 

w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 

Marlena OLSZEWSKA 

w Sądzie Rejonowym w Siedlcach 

Karol OLSZEWSKI 

w Sądzie Rejonowym w Białymstoku 

Julia OMELAŃSKA 

w Sądzie Rejonowym w Goleniowie 

Marek PAŁUBICKI 

w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku 

Paulina PAŁUCZYŃSKA 

w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu 

Aleksandra PASIERBIEWICZ 

w Sądzie Rejonowym w Pułtusku 

Karolina PAWLIK 

w Sądzie Rejonowym w Lęborku 

Dominika PIASECKA 

w Sądzie Rejonowym w Płońsku 

Rafał PIEC 

w Sądzie Rejonowym w Lubinie 

Marta PIETRZAK 

w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie 

Patrycja POBIDEŁ 

w Sądzie Rejonowym w Nysie 

Berenika POLAŃSKA 

w Sądzie Rejonowym w Goleniowie 

Adrianna POPADIUK 

w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze 

Joanna POPIEL-OSKROBA 

w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 

Piotr RAŚ 

w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 

Milena ROGOWSKA-DĘBSKA 

w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim 

Karol RYBCZYŃSKI 

w Sądzie Rejonowym w Kępnie 

Piotr RYBICKI 

w Sądzie Rejonowym w Wejherowie 

Mariola SARNOWSKA 

w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie 

Paweł SAS 

w Sądzie Rejonowym w Olsztynie 

Teresa SELECKA 

w Sądzie Rejonowym w Wieliczce 

Karolina SKŁADOWSKA 

w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 

Marta SKORECKA 

w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 

Maria SMOLIŃSKA 

w Sądzie Rejonowym w Bytomiu 

Michał SWAŁDEK 

w Sądzie Rejonowym w Zawierciu 

Monika SZAŁKOWSKA 

w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 

Karolina SZULC-PAŹDZIOR 

w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 

Michał SZULCZEWSKI 

w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 

Maciej ŚWIDER 

w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie 

Janusz TOMCZAK 

w Sądzie Rejonowym w Lubinie 

Joanna TRUCHEL 

w Sądzie Rejonowym w Wołominie 

Marta TUMUŁKA 

w Sądzie Rejonowym w Rybniku 

Karolina TURCZUK 

w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku

Maciej URBANIAK 

w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 

Marcin WILCZYŃSKI 

w Sądzie Rejonowym w Brzezinach 

Karolina WIŚNIEWSKA 

w Sądzie Rejonowym w Olsztynie 

Sandra WOJTOŃ 

w Sądzie Rejonowym w Będzinie 

Maksym WRÓBEL 

w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 

Arkadiusz WRÓBLEWSKI 

w Sądzie Rejonowym w Żarach 

Jan WYROZUMSKI 

w Sądzie Rejonowym w Skierniewicach

Klaudia ZNAMIEROWSKA 

w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 

Asesorzy złożyli ślubowanie wobec Prezydenta RP indywidualnie 13 maja br.