Menu rozwijane

26 kwietnia 2022

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego oraz asesora sądowego.

Nowo powołani sędziowie oraz nowo powołani asesorzy sądowi złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.  

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

Paweł KOŁODZIEJSKI
Sąd Najwyższy

Michał Jerzy KOWALSKI
Naczelny Sąd Administracyjny

Piotr Marek PRZYBYSZ
Naczelny Sąd Administracyjny

Joanna Małgorzata SALACHNA
Naczelny Sąd Administracyjny

Beata Edyta SOBOCHA–HOLC
Naczelny Sąd Administracyjny

Tomasz Jan JUDECKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu

Piotr MIKOŁAJCZYK
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi

Michał Jakub NIEDŹWIEDŹ
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie

Sebastian PIETRZYK
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie

Anita Agnieszka GÓRECKA 
Sąd Apelacyjny w Warszawie

Elżbieta Anna JAKUBIEC
Sąd Apelacyjny w Lublinie

Łukasz Andrzej  KLIMOWICZ
Sąd Apelacyjny w Warszawie

Marcin ROWICKI
Sąd Apelacyjny w Warszawie

Grzegorz Janusz TYLIŃSKI
Sąd Apelacyjny w Warszawie

Irena  BLETEK
Sąd Okręgowy w Krakowie

Marcin  BORKOWSKI
Sąd Okręgowy w Częstochowie

Radosław Michał CHODOROWSKI
Sąd Okręgowy w Częstochowie

Sylwia Żaneta DORAU–CICHOŃ 
Sąd Okręgowy w Koszalinie

Małgorzata Anna FRONC 
Sąd Okręgowy w Krakowie

Wojciech Andrzej GŁOWACKI
Sąd Okręgowy w Gliwicach

Joanna Agnieszka GRZEMPKA
Sąd Okręgowy w Toruniu

Katarzyna ILCZUK–WOJTKOWSKA
Sąd Okręgowy Warszawa–Praga w Warszawie

Mariusz Marcin JURKIEWICZ
Sąd Okręgowy w Lublinie

Krzysztof  KASICA
Sąd Okręgowy w Rybniku

Joanna  KOCENT–MAZUREK
Sąd Okręgowy w Gdańsku

Tomasz  KOSIŃSKI
Sąd Okręgowy Warszawa–Praga w Warszawie

Anna Teresa MORAWSKA
Sąd Okręgowy w Gdańsku

Patrycja NAREWSKA
Sąd Okręgowy w Białymstoku

Edyta Dorota PIORUNEK
Sąd Okręgowy w Łomży

Sławomir Jarosław POLAK
Sąd Okręgowy w Krakowie

Aneta Katarzyna ROŻMIEJ–ZALEWSKA
  Sąd Okręgowy w Zamościu

Żaneta Agnieszka  SELIGA–KACZMAREK
Sąd Okręgowy w Warszawie

Mira Joanna  SŁODZIŃSKA
Sąd Okręgowy w Rzeszowie

Jakub Aleksander SZCZERBAŃ
Sąd Okręgowy w Krośnie

Tomasz Cezary TURBAK
Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu

Łukasz Jerzy  WOŹNIAK
Sąd Okręgowy w Krakowie

Sylwia  WRÓBEL 
Sąd Okręgowy w Koszalinie

Jacek Marek ZALEWSKI
Sąd Okręgowy w Zamościu

Przemysław BERNY
Sąd Rejonowy w Jędrzejowie

Jadwiga Elżbieta  BIERNAT
Sąd Rejonowy w Nowym Targu

Marcin BOCHENEK
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Kamila Elżbieta  BRANDT–ZAJĄC 
Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich

Aleksander Maciej  BRICK
Sąd Rejonowy w Oleśnicy

Łukasz BUKOWCZAN
Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej

Ewa CHOJNACKA–SZCZEPANIAK
Sąd Rejonowy w Wołominie

Marek  CZAPLIŃSKI 
Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim

Pani Katarzyna DUSZYŃSKA–MISARKO 
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie

Alicja Danuta DZIK
Sąd Rejonowy w Kędzierzynie–Koźlu

Łukasz Michał FELISIAK
Sąd Rejonowy w Gryficach

Izabela  GAWRYSIUK–TRUSKALSKA
Sąd Rejonowy w Węgrowie

Aneta Barbara GOLIMOWSKA  
Sąd Rejonowy w Sosnowcu

Kamila Agnieszka GWIAZDA–FLUKS
Sąd Rejonowy w Częstochowie

Beata Grażyna  HANKE
Sąd Rejonowy w Świnoujściu

Marta KACZMARSKA
Sąd Rejonowy w Pruszkowie

Monika KANTORSKA
Sąd Rejonowy w Żaganiu

Magdalena Maria KĘDZIOR 
Sąd Rejonowy dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie

Robert  KISIELEWSKI
Sąd Rejonowy w Stargardzie

Marek  KNEFEL
Sąd Rejonowy w Sosnowcu

Bartosz Janusz  KORCZAK
Sąd Rejonowy w Chrzanowie

Łukasz Krzysztof  KRAKOWSKI 
Sąd Rejonowy w Wieluniu

Mariusz Andrzej MARCZYŃSKI
Sąd Rejonowy w Sierpcu

Agata Weronika MATUSIAK–WOJNICZ
Sąd Rejonowy w Nowej Soli

Anna Elżbieta MOSKWA
Sąd Rejonowy w Rzeszowie

Agnieszka Agata  MOTYCZYŃSKA
Sąd Rejonowy dla Wrocławia–Śródmieścia we Wrocławiu

Michał Mateusz  OSYPIUK
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Woli w Warszawie

Marzena  PAWŁOWSKA–PELC 
Sąd Rejonowy w Rzeszowie

Katarzyna Barbara PIEKOSZEWSKA
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Agnieszka REDER–NOWAK
Sąd Rejonowy w Zamościu

Kamila Ewa  ROCZKOWSKA
Sąd Rejonowy w Wieliczce

Joanna Elżbieta RODOWSKA
Sąd Rejonowy w Gdyni

Marzena Anna ROGOWSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Żoliborza w Warszawie

Ewa  ROSTKOWSKA
Sąd Rejonowy w Jaworznie

Artur Janusz SAKIERSKI 
Sąd Rejonowy w Sierpcu

Karolina Wiktoria  SITEK–PELC 
Sąd Rejonowy w Staszowie

Joanna Maria SKAZA
Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu

Agnieszka  STANICKA
Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Anna SZURBAK–PARFIENIUK
Sąd Rejonowy w Białymstoku

Cezary  TRZEPIŃSKI
Sąd Rejonowy dla Łodzi–Śródmieścia w Łodzi

Dorota  WIERZBOWSKA
Sąd Rejonowy w Kartuzach

Hanna Zofia  WOJSZWIŁŁO–GRZEŚ
Sąd Rejonowy w Kartuzach

Kamil Piotr KOWALEWSKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny  w Warszawie (asesor)

Iwona KOZŁOWSKA
Wojewódzki Sąd Administracyjny  w Warszawie (asesor)

Dorota KOZUB–MARCINIAK 
Wojewódzki Sąd Administracyjny  w Warszawie (asesor)

Andrzej Włodzimierz MĄCZNIK
Wojewódzki Sąd Administracyjny  w Kielcach (asesor)

Anna Izabela MILICKA–STOJEK 
Wojewódzki Sąd Administracyjny  w Warszawie (asesor)

Robert ŻUKOWSKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny  w Warszawie (asesor)

 

Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
Pałac Prezydencki | Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich i asesorskich
001_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK025796.jpg
002_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK025804.jpg
003_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018134.jpg
004_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018151.jpg
006_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018329.jpg
007_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK025832.jpg
008_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK025852.jpg
009_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK025863.jpg
010_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018436.jpg
011_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK025882.jpg
012_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK025895.jpg
013_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018669.jpg
014_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018807.jpg
015_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018827.jpg
016_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018881.jpg
017_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018888.jpg
018_Andrzej_Duda_nominacje_sedziowskie_asesorskie_20220426_PK018943.jpg