Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 30 listopada 2018

Medale dla zasłużonych pracowników KGHM Polska Miedź

Podczas uroczystości barbórkowych w Lubline minister Adam Kwiatkowski w imieniu Prezydenta wręczył 30 Medali za Długoletnią Służbę nadanych za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej zasłużonym pracownikom KGHM Polska Miedź S.A . 

 

„Z okazji uroczystości barbórkowych przesyłam serdeczne pozdrowienia i gratulacje dla wszystkich pracowników KGHM Polska Miedź S.A. Gratuluję szczególnie przypadających w tym roku jubileuszy: 65-lecia Huty Miedzi Legnica, 50-lecia Zakładów Górniczych Lubin i 20-lecia Oddziału Zakłady Wzbogacania Rud w Polkowicach” - napisał Prezydent w liście odczytanym przez ministra Kwiatkowskiego. 

 

„KGHM Polska Miedź to nie tylko znakomicie funkcjonujące kopalnie, w których wydobywa się cenne rudy miedzi z jednego z największych złóż na świecie, ale także nowoczesne technologie, których przykładem może być nowa linia produkcyjna w Hucie Miedzi Głogów, w której otwarciu miałem przyjemność uczestniczyć w styczniu ubiegłego roku”- przypomniał Andrzej Duda. 

 

Prezydent przekazał też szczególne wyrazy uznania i gratulacje do tych, którzy otrzymali Medale za Długoletnią Służbę, wyróżnienia jubileuszowe i szpady górnicze. 

 

„Dziękuję za Państwa trud i poświęcenie dla dobra polskiej gospodarki. Wszystkim pracownikom KGHM Polska Miedź S.A. życzę wielu sukcesów i satysfakcji z podejmowanej na co dzień niezwykle ważnej służby. Niech Państwa praca przyczynia się do pomyślności Państwa rodzin i lokalnej społeczności, a także całego narodu i wolnej Rzeczypospolitej, a Państwa osiągnięcia i dorobek budzą dumę i wdzięczność” – życzył Andrzej Duda. 

 

Poleć znajomemu