Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 7 lutego 2019

Medale za Długoletnią Służbę dla pracowników NIK

  |   W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK

W siedzibie Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji 100. rocznicy powołania NIK.   

 

Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta dokonał Sekretarz Stanu w KPRP minister Andrzej Dera, który wręczył 99 Medali za Długoletnią Służbę (72 Złote i 27 Srebrnych) nadanych pracownikom Najwyższej Izby Kontroli za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Poleć znajomemu