Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 28 września 2019

Odznaczenia dla zasłużonych pracowników Akademii Morskiej w Szczecinie

  |   Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie. Fot. Tomasz Kwiatkowski

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha, podczas inauguracji roku akademickiego w Akademii Morskiej w Szczecinie, wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom i wykładowcom Uczelni.

 

Odznaczenia zostali

 

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki

 

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

 

Zbigniew PIETRZYKOWSKI

 

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

 

Janusz URIASZ

 

Minister Paweł Mucha wręczył również 19 Medali za Długoletnią Służbę nadanych, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Odczytał także list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy skierowany do uczestników uroczystości. 

Poleć znajomemu