Menu rozwijane

22 września 2022

W Tarnowskich Górach Agnieszka Lenartowicz–Łysik, Doradca Prezydenta RP wzięła udział w uroczystościach z okazji Jubileuszu 75–lecia działalności Centralnego Biura Konstrukcji Kotłów. Prezydent RP nadał odznaczenia państwowe – Medale za Długoletnią Służbę – zasłużonym pracownikom CBKK w Tarnowskich Górach, które wręczyła  Doradca.

Doradca przekazała, że „warte podkreślenia jest docenienie pracowników, których praca i zaangażowanie tworzy historię i sukcesy firmy. Sukcesy Centralnego Biura Konstrukcji Kotłów to jego kadra, która posiada wysoki poziom kwalifikacji i długoletnie doświadczenie zawodowe przekazywane z pokolenia na pokolenie. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy kieruję zatem najlepsze gratulacje i słowa uznania do osób dziś odznaczonych, które otrzymały medale „Za długoletnią służbę””.

Centralnemu Biuru Konstrukcji Kotłów, jego zarządowi i wszystkim pracownikom jeszcze raz gratuluję jubileuszu. W imieniu Pana Prezydenta składam Państwu życzenia nowych osiągnięć, poczucia zawodowego spełnienia i wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie działania przynoszą oczekiwane skutki i będą dla Państwa źródłem satysfakcji. Państwa sukces jest częścią polskiego sukcesu.”