Menu rozwijane

13 października 2017
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (1)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (2)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (3)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (4)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (5)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (6)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (7)
Uroczystość wręczenia odznaczeń w Pałacu Prezydenckim (8)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (9)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (10)
Odznaczenia wręczył Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera (11)
o1307449768.jpg
o2069168500.jpg
o352342069.jpg
o1032996568.jpg
o1402111819.jpg
o1453701594.jpg
o1547808780.jpg
o1015063465.jpg
o168627841.jpg
o1096890410.jpg
o1490389083.jpg

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej minister Andrzej Dera wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu. Uroczystość odbyła się w piątek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Postanowieniami Prezydenta RP Andrzeja Dudy odznaczeni zostali:

za wybitne osiągnięcia w pracy  naukowo-badawczej i dydaktycznej, za popularyzowanie nauki w Polsce, za wspieranie rozwoju polskiej przedsiębiorczości oraz wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu

KRZYŻEM KOMANDORSKIM 

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

Mieczysław INGLOT

Andrzej NAPIERALSKI

Wojciech WITKIEWICZ

KRZYŻEM OFICERSKIM 

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

Jan FIGIEL

Zygmunt GŁOWACKI

Jan  KOSMOL

Piotr MALECKI

Stanisław POPEK

Antoni SZYDŁO

Jerzy WOŁOWSKI

KRZYŻEM KAWALERSKI 

ORDERU ODRODZENIA POLSKI

Irena BOROWIK

Paweł CHĘCIŃSKI

Krzysztof CIESIELSKI

Witold CIEŚLA

Barbara CZARNOCKA

Jerzy DŁUGOŃSKI

Zbigniew GĄSIOR

Kazimierz GIERLOTKA

Zdobysław GORAJ

Halina GRAJETA

Maciej GROCHOWSKI

Tomasz GRUSZECKI

Andrzej JAJSZCZYK

Józef JASIŃSKI

Andrzej JEŻOWSKI

Stanisław KAMIŃSKI

Krzysztof KOCHANEK

Ryszard KONIOR

Mirosław KUTYŁOWSKI

Anna LEGEŻYŃSKA

Grzegorz LEWICKI

Jacek ŁĘSKI

Jan MORYŚ

Michał MUSIELAK

Andrzej MYSIAK

Beata PASTWA-WOJCIECHOWSKA

Zbigniew PIASEK

Adam PIETRASZKO

Witold RYBA-ROMANOWSKI

Andrzej SĘKOWSKI

Elżbieta SKORUPSKA-RACZYŃSKA

Jan SZAJNAR

Anna ŚLÓSARCZYK

Barbara ŚLUSAREK

Jerzy ŚWIĄTEK

Piotr TATJEWSKI

Marek WALANCIK

Bogdan WENDLER

Henryk WILCZYŃSKI

Piotr WITAKOWSKI

Urszula WOŹNICKA

Danuta ZWOLIŃSKA