przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 4 stycznia 2016

Spotkanie z polskimi rodzinami ewakuowanymi z Ukrainy   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/rMHpVELrprw?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Podczas spotkania z Polakami ewakuowanymi z terytorium Ukrainy minister Adam Kwiatkowski wręczył Złoty Krzyż Zasługi Andrzejowi Iwaszko - Prezesowi Stowarzyszenia Polaków w Mariupolu. 
Poniedziałek, 4 stycznia 2016

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla śp. Jarosława Nakielskiego

W uznaniu wybitnych zasług w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce Prezydent RP nadał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski Jarosławowi Nakielskiemu. 
Środa, 30 grudnia 2015

Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski dla o. Jana Góry

Za zasługi w kształtowaniu świadomości moralnej i patriotycznej, za osiągnięcia w pracy duszpasterskiej oraz zaangażowanie w tworzenie i promowanie idei spotkań lednickich nadał prezydent Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie o. Janowi Górze. 
Czwartek, 17 grudnia 2015

Krzyże Wolności i Solidarności dla bohaterów Wydarzeń Grudnia’70

W związku 45. rocznicą Wydarzeń Grudnia’70 w Szczecinie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał 8 Krzyży Wolności i Solidarności pośmiertnie ofiarom tamtych wydarzeń. 
Sobota, 12 grudnia 2015

Odznaczenia w 34. rocznicę stanu wojennego

Podczas uroczystości w Wołominie w 34. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Doradca Prezydenta RP Andrzej Zybertowicz wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności społecznej i związkowej. 
Piątek, 11 grudnia 2015

Odznaczenia za zasługi w działalności związkowej na rzecz sektora górniczego

Podczas uroczystości barbórkowych w Jaworznie prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe. 
Piątek, 4 grudnia 2015

Odznaczenia z okazji Święta Górnika

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał 9 Krzyży Zasługi oraz 131 Medali Za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom Polskiej Grupy Energetycznej Górnictwo i Energetyki Konwencjonalnej S.A. 
Środa, 25 listopada 2015

Odznaczenia dla pracowników PKP

Doradca Prezydenta RP Andrzej Pawlikowski wręczył w środę w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy 13 Medali za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom Polskich Kolei Państwowych 
1 POPRZEDNIA 38394041424344  44
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.