przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 8 listopada 2019

Londyn. Odznaczenia dla działaczy polonijnych

Prezydent Andrzej Duda nadał odznaczenia za zasługi na rzecz środowiska polonijnego i upowszechniania wiedzy o historii Polski w Wielkiej Brytanii. Odznaczenia wręczył w Londynie minister Adam Kwiatkowski. 
Piątek, 8 listopada 2019

Order Odrodzenia Polski dla śp. Andrzeja Modrzejewskiego

Za wybitne zasługi na rzecz ochrony środowiska i gospodarki leśnej, za działalność publiczną i społeczną Prezydent RP Andrzej Duda nadał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie Andrzejowi Modrzejewskiemu. 
Wtorek, 29 października 2019

Breda. Spotkanie z przedstawicielami Polonii

Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z przedstawicielami Polonii w Bredzie wręczył odznaczenia państwowe m.in. za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-holenderskiej współpracy i upowszechnianie wiedzy o roli Polaków w wyzwalaniu Holandii. 
Wtorek, 29 października 2019

Odznaczenia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych

W Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia Orderów Odrodzenia Polski i Medali Stulecia Odzyskanej Niepodległości osobom duchownym z okazji Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych. Aktu dekoracji dokonał minister Andrzej Dera. 
Czwartek, 24 października 2019

Medale za Długoletnią Służbę dla pracowników ZUS

Minister Halina Szymańska wręczyła podczas uroczystości z okazji Dnia Pracownika ZUS 51 Medali za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom Zakładu, nadanych za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. 
Środa, 23 października 2019

Osoby zasłużone dla kultury odznaczone przez Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda wręczył Medale Stulecia Odzyskanej Niepodległości osobom zasłużonym dla kultury polskiej. Odznaczenia otrzymali m.in.: Halina Frąckowiak, Emilian Kamiński, Marek Krajewski, Bernard Ładysz, Jerzy Maksymiuk i Krystyna Prońko. 
Sobota, 19 października 2019

Odznaczenia dla zasłużonych pracowników AGH

W związku z obchodami Jubileuszu 100-lecia Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie Prezydent Andrzej Duda nadał odznaczenia państwowe wieloletnim zasłużonym pracownikom naukowo-dydaktycznym uczelni. 
Czwartek, 17 października 2019

Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski dla wybitnego judoki

W imieniu Prezydenta RP minister Adam Kwiatkowski wręczył odznaczenie państwowe dwukrotnemu olimpijczykowi i promotorowi polskiego sportu za granicą, Waldemarowi Legieniowi. W uroczystości w Ambasadzie RP w Paryżu uczestniczyła Agata Kornhauser-Duda. 
1 POPRZEDNIA 2345678  61
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.