przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 12 lutego 2020

Andrzej Duda honorowym obywatelem Zakliczyna

Andrzej Duda odebrał dziś tytuł honorowego obywatela Zakliczyna (woj. małopolskie). Rada Miejska przyznała to wyróżnienie Prezydentowi RP m.in. za szczególne dokonania w rozwoju małych ojczyzn. 
Piątek, 7 lutego 2020

Wizyta Prezydenta we Włoszczowie 

Zrównoważony rozwój kraju polega na tym, że w każdej części Polski stwarza się ludziom w miarę równą szansę; o taką Polskę mi chodzi – podkreślał Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami powiatu włoszczowskiego. 
Środa, 5 lutego 2020

Andrzej Duda: Będę kandydował w wyborach prezydenckich

Podczas środowego spotkania z mieszkańcami Lubartowa w woj. lubelskim Andrzej Duda ogłosił: Przed nami jeszcze wiele ważnych działań. Oczywiście będę kandydował w tych wyborach prezydenckich. 
Środa, 5 lutego 2020

Andrzej Duda w PZL-Świdnik

Prezydent Andrzej Duda złożył wizytę w PZL-Świdnik. To jedyny polski producent śmigłowców wytwarzający te maszyny od ponad sześćdziesięciu lat. Zatrudnia ok. trzy tysiące osób i współpracuje z blisko tysiącem polskich przedsiębiorstw. 
Piątek, 31 stycznia 2020

Wielozadaniowe samoloty F-35 dla polskiej armii 

To niezwykle ważny dzień dla polskiego lotnictwa wojskowego, dla bezpieczeństwa Rzeczypospolitej, ale też dla bezpieczeństwa całej naszej części Europy – podkreślał Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości podpisania umowy na zakup samolotów F-35. 
Czwartek, 30 stycznia 2020

Andrzej Duda z wizytą na Pomorzu Zachodnim 

W Stargardzie Prezydent zainaugurował cykl konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. W Nowym Czarnowie wziął udział w uroczystości podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra. 
Wtorek, 28 stycznia 2020

Konsulat Generalny Austrii ponownie otwarty w Krakowie [PL/ENG]

W obecności Par Prezydenckich Polski i Austrii po kilkuletniej przerwie otwarto dziś w Krakowie Konsulat Generalny Republiki Austrii. – To ważne wydarzenie, nie tylko z powodów politycznych – podkreślał Andrzej Duda podczas uroczystości. 
Poniedziałek, 27 stycznia 2020

75. rocznica wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau [PL/ENG] 

Od złożenia wieńca przed Ścianą Śmierci wspólnie z byłymi więźniami Andrzej Duda rozpoczął obchody 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau. 
1234567  54
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.