Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 18 sierpnia 2016

Prezydent Andrzej Duda na harcerskim ognisku

  |   Prezydent Andrzej Duda na ognisku z harcerzami na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016” (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Prezydent Andrzej Duda na ognisku z harcerzami na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016” (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Prezydent Andrzej Duda na ognisku z harcerzami na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016” (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Prezydent Andrzej Duda na ognisku z harcerzami na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016” (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Prezydent Andrzej Duda na ognisku z harcerzami na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016” (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Prezydent Andrzej Duda na ognisku z harcerzami na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016” (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Prezydent Andrzej Duda na ognisku z harcerzami na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016” (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP)

W czwartkowy wieczór Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził harcerzy na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016”, w którym uczestniczy około 100 harcerek i harcerzy z Torunia, Bydgoszczy i Poznania. Jego organizatorem jest toruński Szczep Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej „Nadzieja”.

 

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele działających w Polsce organizacji harcerskich objętych honorowym protektoratem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy: Związku Harcerstwa Polskiego, Skautów Europy Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacji Skautingu Europejskiego Stowarzyszenia Harcerskiego, Royal Rangers Polska, Niezależnego Kręgu Instruktorów Harcerskich „Leśna Szkółka”.

Podczas spotkania obecni byli również ministrowie Wojciech Kolarski oraz Andrzej Dera.
 

Lokalizacja

Poleć znajomemu