Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 10 października 2016

Wizyta w Strzelcach Krajeńskich

  |   Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły podstawowej w Strzelcach Krajeńskich. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły podstawowej w Strzelcach Krajeńskich. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Andrzej Duda złożył wizytę w Strzelcach Krajeńskich w województwie lubuskim. (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP)
Strzelce Krajeńskie mają swoje bolączki takie jak m.in. bezrobocie czy budowa obwodnicy - mówił w poniedziałek prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami tego miasta. Zapewnił, że będzie wspierał projekt budowy obwodnicy.
 
Zobacz także: Wystąpienie Prezydenta w Strzelcach Krajeńskich - Strzelce oczywiście mają dzisiaj swoje bolączki, tak jak ma wiele mniejszych miast w Polsce: jest bezrobocie, jest problem z obwodnicą, o którym wspominał pan burmistrz i pan wojewoda - mówił prezydent na spotkaniu z mieszkańcami Strzelec Krajeńskich.
 

 
- Wierzę w to głęboko, że obwodnica zostanie zrealizowana, tak jak to jest zaplanowane na 2019 r. i obiecuję, że będę państwa w tym zakresie ze wszystkich sił wspierał, gdyby z realizacją tej inwestycji były jakiekolwiek problemy - zadeklarował prezydent.
 
Andrzej Duda pogratulował również mieszkańcom Strzelec "pięknej historii" i mówił o "niezwykłym, nie tylko jak na skalę polską, ale skalę europejską" zabytku, tj. murach obronnych miasta z XIII wieku. - To wielka, piękna historia, którą dobrze byłoby, żeby każdy zobaczył - dodał.
 
Prezydent zachęcił również burmistrza miasta do tego, żeby - jak podkreślił - z wykorzystaniem strzeleckiej młodzieży "zająć się promocją miasta". 
 
Wcześniej Andrzej Duda wziął udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły podstawowej w Strzelcach Krajeńskich. (PAP)

 

Lokalizacja

Poleć znajomemu