Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 19 listopada 2017

Prezydent kibicował polskim skoczkom

  |   Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Puchar Świat w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent Andrzej Duda podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle

- Bardzo udany konkurs. Polacy to światowa czołówka - skomentował Prezydent Andrzej Duda, który kibicował polskim zawodnikom, startującym w niedzielę w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle.

 

Kamil Stoch zajął drugie miejsce. Naszego reprezentanta wyprzedził Japończyk Junshiro Kobayashi, a na trzeciej pozycji uplasował się Austriak Stefan Kraft.

 

- Kamil Stoch zrobił nam wielką przyjemność, wskoczył na drugie miejsce. Polak na podium w Wiśle - naprawdę bardzo udany konkurs, bardzo się cieszę. Wspaniały wynik całej reprezentacji i wczoraj też znakomity wynik naszych skoczków, a dzisiejsze zawody potwierdzają, że są w bardzo dobrej dyspozycji. Mamy w tej chwili czterech zawodników w pierwszej dziesiątce. To jest światowa czołówka. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy - skomentował wyniki naszych skoczków Prezydent w TVP Sport.

 

 

W pierwszej dziesiątce oprócz Kamila Stocha znalazło się jeszcze trzech Polaków: Piotr Żyła i Stefan Hula zostali ex aequo sklasyfikowani na siódmej pozycji, Dawid Kubacki był dziesiąty. Maciej Kot zajął dziewiętnaste miejsce.

 

Po zawodach Prezydent pogratulował zwycięzcy oraz wręczył mu puchar.  (PAP/BZ)

 

 

 

Lokalizacja

Poleć znajomemu