Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 2 maja 2018

Para Prezydencka odwiedziła Halinów

  |   Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku

W środę Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odwiedził Halinów (woj. mazowieckie), gdzie razem z mieszkańcami świętowali Dzień Flagi. Para Prezydencka rozdawała podczas pikniku biało-czerwone flagi, pozowała do pamiątkowych zdjęć, rozmawiała z uczestnikami pikniku.

 

Zobacz także: Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą [PL/ENG] Andrzej Duda pytany, dlaczego przyjechał akurat do Halinowa odparł, że dostał zaproszenie na rodzinny festyn. - Myślę, że dzisiaj jest właśnie taki dzień, w którym warto być razem, warto się spotkać. Przyjechaliśmy z żoną z polskimi flagami, żeby je rozdać przede wszystkim dzieciom, żeby najmłodsi byli blisko z naszymi narodowymi barwami - zaznaczył Prezydent. Podkreślił, że obchodzenie Dnia Flagi świadczy o przywiązaniu do barw narodowych.

 

- Jest też szansa porozmawiać, temu służą takie spotkania, jak dzisiejsze - zauważył Andrzej Duda. - Jeśli ktoś chce coś powiedzieć, to ma taką okazję, żeby się spotkać ze mną, z moją żoną, z naszymi współpracownikami. Tematy rozmów są bardzo różne - dodał. (KP/PAP)

Lokalizacja

Poleć znajomemu