Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 30 maja 2018

Pierwsze spotkanie Prezydenta z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej

  |   Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie Wizyta Prezydenta RP w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie

Zobacz także: Ćwiczenia Dragon-17. Prezydent: Jesteśmy przygotowani do obrony państw NATO Spotkanie Prezydenta z kierownictwem MON Szef BBN: Prace nad projektem zmian systemu dowodzenia siłami zbrojnymi są na ukończeniu Udało się przygotować dużą część nowego Systemu kierowania i dowodzenia Siłami Zbrojnymi - powiedział Prezydent Andrzej Duda, który wraz z szefem MON złożył w środę wizytę w ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie.

 

- Od dłuższego czasu trwała praca nad nowym Systemem kierowania i dowodzenia Siłami Zbrojnymi Rzeczypospolitej. Do tych prac, zaraz po objęciu stanowiska, intensywnie przystąpił pan minister Mariusz Błaszczak. Współpracowaliśmy przez ten czas bardzo ściśle i udało się przygotować już dużą część nowego Systemu kierowania i dowodzenia - powiedział Prezydent. Zobacz także: Wystąpienie Prezydenta RP w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych

 

Zwracając się do szefa resortu obrony, podkreślił, że bardzo się cieszy z dobrze układającej się współpracy pomiędzy Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych a ministrem obrony narodowej. - Cieszę się, że wspólnym wysiłkiem dla Sił Zbrojnych i dla Rzeczypospolitej udaje nam się przygotować ten niezwykle ważny dokument - mówił Andrzej Duda.

 

 

Prezydent podczas wizyty w Nowej Dębie obejrzał na poligonie pokaz współdziałania pododdziałów 21. Brygady Strzelców Podhalańskich oraz 3. Brygady Obrony Terytorialnej. Przyglądał się także prezentacji wyszkolenia i sprzętu oraz współpracy z klasami „mundurowymi”.

(KP/AW)

Poleć znajomemu