Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 17 listopada 2018

Para Prezydencka kibicowała skoczkom

  |   Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince "Dzisiaj świetnie chłopcy wypadli. I trzeba powiedzieć jasno: to było absolutnie zasłużone zwycięstwo" "Dzisiaj świetnie chłopcy wypadli. I trzeba powiedzieć jasno: to było absolutnie zasłużone zwycięstwo" "Dzisiaj świetnie chłopcy wypadli. I trzeba powiedzieć jasno: to było absolutnie zasłużone zwycięstwo" Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince Para Prezydencka kibicowała skoczkom narciarskim z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince

- To było absolutnie zasłużone zwycięstwo  - powiedział Prezydent Andrzej Duda, który wraz z Małżonką kibicował zawodnikom w inauguracyjnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle. Polacy, w składzie: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki i Kamil Stoch, wygrali konkurs drużynowy.

 

Prezydent, który dopingował zawodników z trybuny honorowej skoczni w Wiśle-Malince, po zakończeniu rywalizacji pogratulował trzem najlepszym zespołom.  


- Dzisiaj świetnie chłopcy wypadli. I trzeba powiedzieć jasno: to było absolutnie zasłużone zwycięstwo. Prowadzili prawie przez cały konkurs. Wspaniały skok Kamila Stocha na zakończenie, który dał nam zwycięstwo – chwalił biało-czerwonych Prezydent, podkreślając świetną postawę całej drużyny.


- Wręczając dziś laur zwycięstwa powiedziałem, że jestem im ogromnie wdzięczny, że w roku 100-lecia niepodległości sezon skoków narciarskich rozpoczęli w tak niebywały i wspaniały dla nas sposób. I bardzo, bardzo im nie tylko gratuluję, ale i dziękuję – mówił Prezydent w TVP. – Wspaniale – cieszył się Andrzej Duda.

 

To czwarte w historii polskie zwycięstwo w konkursie drużynowym Pucharu Świata.

(KG)

Lokalizacja

Poleć znajomemu