Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 9 kwietnia 2019

Wizyta w Mogilnie

  |   Prezydent odwiedził Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów Wpis do księgi pamiątkowej Spotkanie ze społecznością lokalną Spotkanie ze społecznością lokalną Spotkanie ze społecznością lokalną Spotkanie ze społecznością lokalną Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna Spotkanie z mieszkańcami Mogilna

Obiecuję, że będziemy nadal czynili wszystko, żeby polska rodzina była coraz zamożniejsza – mówił Prezydent podczas spotkania z mieszkańcami Mogilna (woj. kujawsko-pomorskie).


Zobacz także: Wystąpienie Prezydenta RP w Mogilnie Andrzej Duda podkreślał, że dzisiaj Polska jest nie tylko kulturowo i tradycyjnie, lecz także i politycznie, częścią „wielkiego Zachodu Europy”. – Bardzo chciałbym, abyśmy stali się także częścią tego bogatego Zachodu Europy pod względem poziomu życia – akcentował i dodał, że wraz z innymi organami władz centralnych stara się, by tak było.

 

 


– Obiecuję, że nie zaniechamy tych starań, że będziemy nadal czynili wszystko, żeby polska rodzina była coraz zamożniejsza i żeby żyło się jej coraz lepiej; żeby młodzi ludzie nie mówili, że tu nie ma pracy, że tu jest zła płaca, i że w związku z tym te okoliczności razem zebrane wyganiają ich gdzieś na zachód Europy – mówił Andrzej Duda.


Jak dodał, wierzy, że w krótkim czasie uda się „wyprowadzić Polskę na poziom średniej europejskiej”. – Ogromnie mi na tym zależy – zapewnił.

 


– Życzę Państwu, aby to moje marzenie o zamożnej polskiej rodzinie spełniło się nam wszystkim na chwałę Rzeczypospolitej i na nasz pożytek – zakończył.

 

Wizytę w Mogilnie Andrzej Duda rozpoczął od spotkania ze społecznością lokalną. Odwiedził też Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów.

 

 

Zobacz także: Prezydent: Chcemy równego rozwoju państwa Wcześniej Prezydent uczestniczył w konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” w Kalsku, a także odwiedził laureata Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP z 2018 r. - zakład MB Pneumatyka Sp. z o.o. w Sulechowie.

(AW)

Lokalizacja

Poleć znajomemu