Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 21 maja 2019

Benefis Agnieszki Radwańskiej „Gem, set, mecz”

  |   Prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wzięli udział w benefisie Agnieszki Radwańskiej „Gem, set, mecz”. Impreza w krakowskiej TAURON Arenie podsumowała zakończoną w listopadzie 2018 r. karierę najwybitniejszej polskiej tenisistki, byłej wiceliderki rankingu WTA. Prezydent Andrzej Duda dziękował tenisistce za jej wielkie sukcesy. – Pani Agnieszka była – i jest – dla Polski cudem, jako zawodniczka, która weszła na absolutny szczyt w tak niezwykle ekskluzywnej i ważnej dyscyplinie sportu na świecie – mówił Prezydent. Prezydent: Dziękuję też za to, że jest Pani tutaj, że wróciła Pani do swojej ojczyzny, do Polski. W styczniu 2019 r. Andrzej Duda odznaczył tenisistkę Agnieszkę Radwańską Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Agnieszka Radwańska została uhonorowana za wybitne zasługi dla rozwoju polskiego sportu, za osiągnięcia sportowe oraz za promowanie Polski na świecie. Prezydent: Daje Pani wspaniały przykład, bardzo za to dziękuję.

Prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wzięli udział w benefisie Agnieszki Radwańskiej „Gem, set, mecz”. Impreza w krakowskiej TAURON Arenie, podsumowująca zakończoną w listopadzie 2018 r. karierę najwybitniejszej polskiej tenisistki, byłej wiceliderki rankingu WTA, odbyła się we wtorek. W piątkowy wieczór TVP1 wyemitowała transmisję z tego benefisu.

 

– Pani Agnieszka była – i jest – dla Polski cudem, jako zawodniczka, która weszła na absolutny szczyt w tak niezwykle ekskluzywnej i ważnej dyscyplinie sportu na świecie – mówił Andrzej Duda podczas imprezy. CAŁE WYSTĄPIENIE >>>

 

 

 

Na początku tego roku Prezydent Andrzej Duda odznaczył Agnieszkę Radwańską Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Lokalizacja

Poleć znajomemu