przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Środa, 24 lipca 2019

Prezydent u harcerzy w bazie „Orle Gniazdo”

  |   Na obozie w Opartowie przebywa około stu harcerzy z Podlasia i Mazur Na obozie w Opartowie przebywa około stu harcerzy z Podlasia i Mazur Na obozie w Opartowie przebywa około stu harcerzy z Podlasia i Mazur Na obozie w Opartowie przebywa około stu harcerzy z Podlasia i Mazur Tematem obozu jest hasło: „W 10 dni dookoła świata” Prezydent odwiedził obóz na zaproszenie harcerzy z miejscowości Chełchy, z którymi rozmawiał w marcu podczas wizyty w tamtejszej szkole Prezydent odwiedził obóz na zaproszenie harcerzy z miejscowości Chełchy, z którymi rozmawiał w marcu podczas wizyty w tamtejszej szkole Andrzej Duda na spotkaniu z harcerzami w bazie „Orle Gniazdo” Andrzej Duda na spotkaniu z harcerzami w bazie „Orle Gniazdo” Andrzej Duda na spotkaniu z harcerzami w bazie „Orle Gniazdo” Andrzej Duda na spotkaniu z harcerzami w bazie „Orle Gniazdo” Prezydent rozpalił ognisko Ognisko harcerskie Ognisko harcerskie Gawęda Prezydenta Andrzej Duda na spotkaniu z harcerzami w bazie „Orle Gniazdo” Andrzej Duda na spotkaniu z harcerzami w bazie „Orle Gniazdo” Andrzej Duda na spotkaniu z harcerzami w bazie „Orle Gniazdo”

Prezydent Andrzej Duda odwiedził harcerzy przebywających na obozie w Opartowie k. Rajgrodu (woj. podlaskie). 

 

Zobacz także: Spotkanie ze społecznością Szkoły Podstawowej im. Lecha Kaczyńskiego w Chełchach W bazie harcerskiej „Orle Gniazdo” Prezydent spotkał się m.in. z harcerzami z miejscowości Chełchy, z którymi rozmawiał w marcu tego roku podczas swojej wizyty w tamtejszej szkole. Obiecał im wtedy, że postara się w tym roku odwiedzić ich nad Jeziorem Rajgrodzkim, gdzie spędzają czas na obozie harcerskim.

 

 

 

 

Lokalizacja

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.