Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 4 sierpnia 2019

Spotkanie z uczestnikami Zlotu 30-lecia ZHR

  |   Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Spotkanie z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej

W Gietrzwałdzie (woj. warmińsko-mazurskie) Prezydent spotkał się z uczestnikami Jubileuszowego Zlotu 30-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. To największe spotkanie harcerek, harcerzy, wędrowników i wędrowniczek w ramach świętowania 30 lat istnienia ZHR. Uczestniczy w nim ok. 6 tys. osób z kraju i zagranicy.

 

 

 

 

Niedziela jest drugim dniem zlotu, który potrwa do 11 sierpnia. Dziś jego uczestnicy przybyli z harcerskiego obozu w Rybakach na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, który jest nazywany „warmińską Częstochową”. ZHR to jedna z 11 organizacji harcerskich, nad którymi Prezydent Andrzej Duda sprawuje honorowy protektorat.

 

 

 

Lokalizacja

Poleć znajomemu