Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 9 października 2019

Andrzej Duda z wizytą w Wielkopolsce

  |   Prezydent Andrzej Duda w Pile (woj. wielkopolskie) Prezydent Andrzej Duda w Pile (woj. wielkopolskie) Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Prezydent: Nie zapomnijcie pójść w niedzielę na wybory. Prezydent: Niech nikt nie mówi, że to jest nieważne, bo to jest bardzo ważne, żebyśmy decyzje o Polsce podejmowali świadomie. Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pilskiego Wizytę w Złotowie Andrzej Duda rozpoczął od złożenia wieńca przed pomnikiem ks. Bolesława Domańskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Złotów. Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Złotów. Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Złotów. Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Złotów. Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Złotów. Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Złotów. Spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z mieszkańcami powiatu złotowskiego Spotkanie z przedstawicielami społeczności lokalnej Spotkanie z przedstawicielami społeczności lokalnej

Mam nadzieję, że będziemy mieli Polskę, która nikogo nie pozostawi samego: czy to w nieszczęściu w kraju, czy za jego granicami – mówił Prezydent Andrzej Duda, który w środę po południu spotkał się w Pile z mieszkańcami powiatu. Spotkanie – na prośbę Andrzeja Dudy – rozpoczęło się minutą ciszy, by uczcić pamięć zmarłego dziś polityka PiS prof. Jana Szyszki, dwóch saperów, którzy zginęli we wtorek w Kuźni Raciborskiej oraz pochowanego w minionym tygodniu Marszałka Seniora Kornela Morawieckiego. 

 

CAŁE WYSTĄPIENIE>>

 

 

Prezydent RP zaapelował o udział w głosowaniu 13 października: Nie zapomnijcie pójść w niedzielę na wybory. Niech nikt nie zostaje w domu i nie mówi, że to jest nieważne, bo to jest bardzo ważne, żebyśmy decyzje o Polsce podejmowali świadomie.
 

 

Następnie Prezydent Andrzej Duda udał się do Złotowa. Przed pomnikiem ks. Bolesława Domańskiego przy Domu Polskim złożył wiązankę kwiatów, a potem w Hali Widowiskowo-Sportowej „Złotowianka” spotkał się z mieszkańcami powiatu złotowskiego.

 

WYSTĄPIENIE W ZŁOTOWIE>>

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu