Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 24 listopada 2019

Prezydent kibicował skoczkom

  |   Prezydent na trybunie skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Prezydent na trybunie skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle. Prezydentowi towarzyszył minister Błażej Spychalski Prezydent na trybunie skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Prezydent na trybunie skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Prezydent na trybunie skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Prezydent na trybunie skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Kamil Stoch wywalczył trzecie miejsce w indywidualnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle Prezydent pogratulował skoczkom, którzy w niedzielę stanęli na podium Prezydent pogratulował skoczkom, którzy w niedzielę stanęli na podium Prezydent pogratulował skoczkom, którzy w niedzielę stanęli na podium Prezydent pogratulował skoczkom, którzy w niedzielę stanęli na podium Kamil Stoch był trzeci. Wygrał Norweg Daniel Andre Tande, a drugi był Słoweniec Anze Lanisek Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski został odznaczony Stefan Hula Stefan Horngacher, były trener polskich skoczków otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej Adam Małysz odznaczony Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości Odznaczeni: Stefan Hula, były trener polskich skoczków Stefan Horngacher i Adam Małysz Odznaczeni: Stefan Hula, były trener polskich skoczków Stefan Horngacher i Adam Małysz Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Wypowiedź Prezydenta dla TVP Wypowiedź Prezydenta dla dziennikarzy

Prezydent Andrzej Duda kibicował zawodnikom startującym w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle. Trzecie miejsce w konkursie indywidualnym wywalczył Kamil Stoch. Wygrał Norweg Daniel Andre Tande.

 

– Dzisiejsze wyniki są bardzo dobre, pozostaje trzymać kciuki, kibicować dalej. Wszyscy mamy nadzieję na doskonałe wyniki naszych zawodników w tym sezonie – mówił Andrzej Duda.

 

 

 

 

Po zakończeniu konkursu Prezydent wręczył odznaczenia państwowe. Otrzymali je: Stefan Hula, Adam Małysz oraz były trener polskich skoczków Stefan Horngacher. WIĘCEJ >>> – Dla naszych zawodników, dla Pana Adama Małysza wielkie podziękowania, na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, za wszystkie wspaniałe sukcesy przyniesione dla polskich sportów zimowych, dla polskich skoków narciarskich – powiedział Andrzej Duda. 

 

We wrześniu podczas gali z okazji 100-lecia Polskiego Związku Narciarskiego odznaczenia otrzymali Kamil Stoch, Maciej Kot i Dawid Kubacki.

 

 

 

Lokalizacja

Poleć znajomemu