Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 16 stycznia 2020

Prezydent w Stalowej Woli

  |   Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Prezydent odwiedza Hutę Stalowa Wola S.A. Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli Wystawa „Od COP do Gospodarki 4.0” w Stalowej Woli

– Są dzisiaj Państwo jednym z najważniejszych podmiotów dostarczających nowoczesne ciężkie wyposażenie bojowe dla Wojska Polskiego – podkreślał Prezydent Andrzej Duda, odwiedzając Hutę Stalowa Wola S.A. (woj. podkarpackie).

CAŁE WYSTĄPIENIE >>>

 

– Ogromnie się cieszę, że program modernizacji polskiej armii, o którym tyle razy mówiliśmy i który napotykał wiele różnych przeszkód, wreszcie jest realizowany i jest realizowany także – czy może przede wszystkim – właśnie tutaj, w Stalowej Woli, z tak wielkim powodzeniem – akcentował Andrzej Duda.

 

Huta Stalowa Wola S.A. należy do grupy kapitałowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. Uzupełnia ofertę polskich spółek obronnych. Oferuje uzbrojenie artyleryjskie i pancerne.

 

 

 

 

Andrzej Duda wziął też udział w uroczystości otwarcia nowej hali produkcyjno-magazynowej – inwestycji zrealizowanej przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. A ponadto, odwiedził wystawę „Od COP do Gospodarki 4.0”, której towarzyszyła prezentacja Wystawców PWG. 

 

Wraz z członkami kapituły Prezydent zwiedził strefę Polskiej Wystawy Gospodarczej, wręczając jej uczestnikom pamiątkowe certyfikaty.

 

– Dzisiaj potrzebny nam jest kolejny skok, skok w nową erę gospodarczą – w erę gospodarki 4.0, gospodarki nowoczesnej, gospodarki, która będzie kolejną erą rozwoju przemysłowego świata, ale w którym to rozwoju przemysłowym świata my chcemy wziąć odważny udział. Chcemy być w awangardzie tego rozwoju – zaznaczył Prezydent.

CAŁE WYSTĄPIENIE >>>

 

 

 

 

 

„Od COP do Gospodarki 4.0” to wystawa organizowana przez Urząd Miasta Stalowej Woli w nowej hali produkcyjno-magazynowej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., zlokalizowanej na terenie podstrefy Stalowa Wola w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „EURO-PARK WISŁOSAN”. Wśród stref wystawienniczych znalazły się m.in.: strefa Polskiej Wystawy Gospodarczej; strefa Województwa Podkarpackiego; strefa Urzędu Miasta Stalowa Wola, w której zaprezentowano m.in. wyróżniające się lokalne przedsiębiorstwa; strefa ARP S.A.

 

Lokalizacja

Poleć znajomemu