Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 17 stycznia 2020

Prezydent w Zwoleniu na Mazowszu

  |   Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Spotkanie z mieszkańcami Zwolenia Prezydent z wizytą w Zwoleniu Hołd dla Tadeusza Krawczyka ps. „Witold”, który poległ w bitwie pod Zwoleniem w 1946 roku Hołd dla Tadeusza Krawczyka ps. „Witold”, który poległ w bitwie pod Zwoleniem w 1946 roku Hołd dla Tadeusza Krawczyka ps. „Witold”, który poległ w bitwie pod Zwoleniem w 1946 roku Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne Odwiedziny u Elżbiety i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne

Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Zwolenia (woj. mazowieckie). – Próbują nam dzisiaj na wszystkie sposoby odebrać nasze prawo do posiadania uczciwego, dobrego wymiaru sprawiedliwości, do jego naprawy. Nie pozwólmy na to, aby inni decydowali za nas. My Polacy mamy prawo sami decydować o sobie, o swoich prawach – po to walczyliśmy o demokrację – przekonywał Prezydent. CAŁE WYSTĄPIENIE>>

 

I podkreślał: Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy. – Tak, tu jest Unia Europejska i bardzo się z tego cieszymy, że jest, ale przede wszystkim tu jest Polska – zakończył.

 

 

 

 

Wcześniej Prezydent odwiedził także Elżbietę i Wojciecha Pysiaków, którzy w Zdziechowie prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne.

 

 

Przed spotkaniami Prezydent RP złożył wieniec przy grobie Tadeusza Krawczyka ps. „Witold”, ze zgrupowania oddziału „Zagończyka”. „Witold” poległ w bitwie pod Zwoleniem z oddziałami Armii Czerwonej 15 czerwca 1946 roku.

 

Poleć znajomemu