Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 7 lutego 2020

Wizyta Prezydenta we Włoszczowie

  |   Spotkanie Prezydenta z mieszkańcami powiatu włoszczowskiego (woj. świętokrzyskie) Spotkanie Prezydenta z mieszkańcami powiatu włoszczowskiego Prezydent: Chcę, żeby Polska była dobrze, ambitnie i z dumą rządzona na poziomie centralnym Andrzej Duda: Każdy buduje Polskę swoją codzienną pracą, jak również tym, że kupuje polskie produkty Spotkanie Prezydenta z mieszkańcami powiatu włoszczowskiego Prezydent: Włoszczowa jest przykładem tego, co to znaczy zrównoważony rozwój, co to znaczy likwidowanie wykluczenia Spotkanie Prezydenta z mieszkańcami powiatu włoszczowskiego Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Spotkanie z mieszkańcami jest okazją do bezpośrednich rozmów, a także pamiątkowych zdjęć Włoszczowa | Spotkanie z samorządowcami Włoszczowa | Spotkanie z samorządowcami

Zrównoważony rozwój kraju polega na tym, że w każdej części Polski stwarza się ludziom w miarę równą szansę; o taką Polskę mi chodzi – podkreślał Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami powiatu włoszczowskiego (woj. świętokrzyskie).

 

– Chcę, żeby Polska była dobrze, ambitnie i z dumą rządzona na poziomie centralnym. Dlatego zdecydowałem się stanąć 5 lat temu do wyborów prezydenckich i dlatego zdecydowałem się stanąć do nich także teraz – zaznaczył. Dodał też, że w naszym kraju jest wielu dobrych gospodarzy, którzy umieją zadbać o swoje miejscowości, miasta, powiaty i regiony. 

CAŁE WYSTĄPIENIE >> 

 

– Wielkie zadanie przed nami wszystkimi. To nie tylko zadanie ludzi, którzy rządzą. Ale to także zadanie każdego zwykłego obywatela – przekonywał Prezydent, akcentując, że każdy buduje Polskę swoją codzienną pracą, jak również tym, że kupuje polskie produkty.

 

 

 

Włoszczowa jest przykładem tego, co to znaczy zrównoważony rozwój, co to znaczy likwidowanie wykluczenia – mówił Andrzej Duda, wspominając  śp. Przemysława Gosiewskiego, który zdecydował, że w miejscowości powstanie stacja kolejowa, na której będą zatrzymywały się pociągi ekspresowe.

 

– Właśnie dlatego, by stworzyć ludziom szanse, by zmienić perspektywę, by od strony komunikacyjnej, kolejowej to miejsce stało się sercem województwa – zaznaczył Prezydent, wskazując, że dzięki tej decyzji wielu ludzi znalazło pracę, znalazło swoją życiową szansę, że pobudziło to i miasto, i powiat.

 

 

Na zakończenie wizyty Prezydent podziękował mieszkańcom Włoszczowy za spotkanie. 

Lokalizacja

Poleć znajomemu