Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 6 marca 2020

Wizyta Prezydenta RP w Szczytnie

Prezydent jest w Szczytnie, idzie ulicą   |   Prezydent odwiedza Szczytno (woj. warmińsko-mazurskie) Szczytno | Prezydent składa kwiaty przed tablicą upamiętniającą policjantów – ofiary Zbrodni Katyńskiej Szczytno | Narada z władzami i służbami wojewódzkimi ws. koronawirusa Szczytno | Narada z władzami i służbami wojewódzkimi ws. koronawirusa Szczytno | Prezydent wypowiada się dla mediów po rozmowie z władzami i służbami wojewódzkimi ws. koronawirusa Prezydent: województwo warmińsko-mazurskie jest przygotowane na ewentualne pojawienie się przypadku koronawirusa Szczytno. Wyższa Szkoła Policji | Prezydent wręcza upominki wyróżniającym się studentom i słuchaczom Szczytno. Wyższa Szkoła Policji | Spotkanie kadry i słuchaczy szkoły z Prezydentem Szczytno. Wyższa Szkoła Policji | Prezydent wręcza upominki wyróżniającym się studentom i słuchaczom Szczytno. Wyższa Szkoła Policji | Prezydent wręcza upominki wyróżniającym się studentom i słuchaczom Prezydent: Elementem silnego państwa są sprawnie działające służby Andrzej Duda: W zapewnieniu bezpieczeństwa wewnętrznego, spokoju życia służba policjantów jest najważniejsza Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Prezydent składa Paniom życzenia i wręcza kwiaty Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Prezydent składa Paniom życzenia i wręcza kwiaty Szczytno. Wyższa Szkoła Policji | Spotkanie kadry i słuchaczy szkoły z Prezydentem Szczytno. Wyższa Szkoła Policji | Spotkanie kadry i słuchaczy szkoły z Prezydentem Szczytno. Wyższa Szkoła Policji | Spotkanie kadry i słuchaczy szkoły z Prezydentem

Odwiedzający Szczytno Prezydent Andrzej Duda spotkał się z kadrą i słuchaczami Wyższej Szkoły Policji. Rozmawiał również z władzami województwa warmińsko-mazurskiego ws. koronawirusa. 

 

– Dziękuję, że chcecie służyć Rzeczypospolitej, naszym obywatelom – mówił Prezydent podczas spotkania w WSPol. Akcentował, że zależy mu na tym, aby poziom życia Polaków się podnosił, aby rodziny miały większy komfort życia, więcej spokoju. – To nie jest tylko kwestia pieniędzy – ocenił. Jak dodał, kiedy mówimy o komforcie życia, liczy się także to, czy jest bezpiecznie – a to oznacza dobrze wyposażoną i dobrze działającą policję, straż pożarną, straż graniczną, wojsko.

 

– W zapewnieniu bezpieczeństwa wewnętrznego, spokoju życia służba policjantów jest najważniejsza – zaznaczył Andrzej Duda. 

CAŁE WYSTĄPIENIE >>

 


 

 

Przed rozpoczęciem wizyty w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie Prezydent rozmawiał z wojewodą warmińsko-mazurskim, komendantem wojewódzkim Policji oraz przedstawicielami warmińsko-mazurskich służb sanitarno-epidemiologicznych o stanie przygotowania województwa do ewentualnej walki z koronawirusem. Andrzej Duda wskazywał, że województwo warmińsko-mazurskie jest przygotowane na ewentualne pojawienie się przypadku koronawirusa. CAŁA WYPOWIEDŹ >>

 

 

Wcześniej Prezydent złożył kwiaty przed tablicą upamiętniającą policjantów – ofiary Zbrodni Katyńskiej.

 

Poleć znajomemu