Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 11 marca 2020

Prezydent w województwie zachodniopomorskim

Prezydent i pozostali uczestnicy spotkania przy stołach oglądają prezentację   |   Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki | Narada dotycząca działań w związku z walką z koronawirusem Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki | Narada dotycząca działań w związku z walką z koronawirusem Konferencja prasowa po spotkaniu Prezydent: Apeluję do wszystkich moich Rodaków, wobec których zastosowano kwarantannę, by traktować to poważnie. To jest kwestia Państwa zdrowia, a także zdrowia innych Andrzej Duda: Proszę jednocześnie, by wspierać osoby, które zostały poddane kwarantannie, aby mogły jej dotrzymać Prezydent Andrzej Duda i wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc Wizyta Prezydenta w punkcie kontroli sanitarnej na granicy w Kołbaskowie Wizyta Prezydenta w punkcie kontroli sanitarnej na granicy w Kołbaskowie Wizyta Prezydenta w punkcie kontroli sanitarnej na granicy w Kołbaskowie Wizyta Prezydenta w punkcie kontroli sanitarnej na granicy w Kołbaskowie Wizyta Prezydenta w punkcie kontroli sanitarnej na granicy w Kołbaskowie Wizyta Prezydenta w punkcie kontroli sanitarnej na granicy w Kołbaskowie

W Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim z udziałem Prezydenta odbyła się narada dotycząca działań w związku z walką z koronawirusem. Andrzej Duda odwiedził następnie punkt kontroli sanitarnej na granicy w podszczecińskim Kołbaskowie.

 

– Apeluję do wszystkich moich Rodaków, wobec których zastosowano kwarantannę, by traktować to poważnie. To jest kwestia Państwa zdrowia, a także zdrowia innych – podkreślił Prezydent podczas briefingu prasowego po spotkaniu.


Zaapelował także, by wspierać osoby, które zostały poddane kwarantannie, aby mogły jej dotrzymać. – Przez kontakt telefoniczny nie można się zarazić, ale można dowiedzieć się, czy dana osoba czegoś potrzebuje, czy coś jej kupić, przynieść, zostawić pod drzwiami – wyjaśniał Andrzej Duda. CAŁA WYPOWIEDŹ>>

 

 

 

Prezydent zwracał uwagę, że zachodniopomorskie to szczególne województwo, które musi ochraniać wszystkie rodzaje granic: morską, rzeczną oraz lądową. Podkreślił przy tym, że służby skutecznie strzegą bezpieczeństwa obywateli poprzez strzeżenie granic.

 

Następnie Prezydent wraz z wojewodą odwiedzili punkt kontroli sanitarnej na granicy w podszczecińskim Kołbaskowie.(AW)

 

 

 

Poleć znajomemu