Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 22 kwietnia 2020

Młode drzewka z okazji Światowego Dnia Ziemi

Prezydent razem z leśniczym w lesie pod Garwolinem sadzi sadzonki drzew   |   Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem Prezydent Andrzej Duda dosadzał dziś drzewka na odnowionym zrębie w leśnictwie Bączki pod Garwolinem

W Światowy Dzień Ziemi, w towarzystwie leśniczego leśnictwa Bączki pod Garwolinem (woj. mazowieckie), Prezydent Andrzej Duda dosadzał drzewa na odnowionym zrębie. – Chcemy, by w Polsce terenów zalesionych było jak najwięcej. By lasy służyły ochronie powietrza i naprawie klimatu – mówił Prezydent.

 

CAŁA WYPOWIEDŹ>>

 

 

W tym tygodniu miała się odbyć ogólnopolska akcja #sadziMY, zainicjowana w 2019 r. przez Parę Prezydencką. Milion sadzonek przygotowanych przez Lasy Państwowe miało trafić do wszystkich zainteresowanych. Z powodu pandemii akcja została przełożona. 

 

 

Zobacz także: Rozpoczęły się obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin – Lasy to zielone płuca, które przyczyniają się do poprawy naszych warunków życia. Przyczyniają się także do wielkiego celu, jakim jest ochrona klimatu na świecie poprzez pochłanianie dwutlenku węgla i poprzez oczyszczanie powietrza – mówił Andrzej Duda, inicjując na początku roku obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin w Polsce i zapowiadając tegoroczną akcję #sadziMY.

Poleć znajomemu