Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 20 maja 2020

Nowe samochody ratowniczo-gaśnicze dla OSP

Prezydent na apelu w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku   |   Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy Uroczysty apel w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy

Podczas uroczystego apelu w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Płońsku Prezydent Andrzej Duda przekazał 27 promes na zakup nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu woj. mazowieckiego. Pierwsze wozy już dziś trafiły do pięciu jednostek OSP.

 

 

– Zawsze mówię z wdzięcznością o strażakach-ochotnikach. Poświęcają swój czas na ratowanie życia, zdrowia i mienia swoich sąsiadów i innych ludzi, którzy znajdą się w niebezpieczeństwie. Nie jest to ich praca, to służba oddania się ojczyźnie i drugiemu człowiekowi. Moją ambicją jest, by tacy ludzie byli jak najlepiej wyposażeni i mogli służyć jak najsprawniej – podkreślił Andrzej Duda.

CAŁA WYPOWIEDŹ >>

 

 

W najbliższym czasie do jednostek w całej Polsce trafi ponad pięćset gaśniczych wozów bojowych. 

Poleć znajomemu