Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 25 maja 2020

Andrzej Duda na Śląsku o sytuacji w związku z koronawirsem

Prezydent rozmawia o sytuacji na Śląsku w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach   |   W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach Prezydent Andrzej Duda zapoznał się z oceną sytuacji w zw. z koronawirusem W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach Prezydent Andrzej Duda zapoznał się z oceną sytuacji w zw. z koronawirusem W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach Prezydent Andrzej Duda zapoznał się z oceną sytuacji w zw. z koronawirusem Prezydent: Wszystkim, którzy tu na co dzień walczą z koronawirusem, chcę powiedzieć: Jesteśmy z Wami! Prezydent: Wszystkim, którzy tu na co dzień walczą z koronawirusem, chcę powiedzieć: Jesteśmy z Wami! Prezydent: Wszystkim, którzy tu na co dzień walczą z koronawirusem, chcę powiedzieć: Jesteśmy z Wami! Prezydent: Wszystkim, którzy tu na co dzień walczą z koronawirusem, chcę powiedzieć: Jesteśmy z Wami! Prezydent: Wszystkim, którzy tu na co dzień walczą z koronawirusem, chcę powiedzieć: Jesteśmy z Wami!

W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach Prezydent Andrzej Duda zapoznał się z oceną sytuacji na Śląsku w związku z pandemią koronawirusa, działaniami podejmowanymi w walce z pandemią oraz możliwym rozwojem sytuacji w tym regionie.

 

– Wszystkim, którzy tu na co dzień walczą z koronawirusem, chcę powiedzieć: Jesteśmy z Wami! Wierzę, że Śląsk jest już na dobrej drodze, by wyjść z pandemii – powiedział Andrzej Duda po spotkaniu. 

 

CAŁA WYPOWIEDŹ >>

 

Zobacz także: Wywiad z Prezydentem dla Radia Katowice

Prezydentowi towarzyszyli szef BBN Paweł Soloch, prezydencki minister Błażej Spychalski oraz szef MON Mariusz Błaszczak.

 

Poleć znajomemu