Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 2 czerwca 2020

Prezydent: Bardzo ważne jest poczucie siły w społeczeństwie

  |   Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn Troszyn | Spotkanie na Placu przed Ochotniczą Strażą Pożarną Troszyn | Spotkanie na Placu przed Ochotniczą Strażą Pożarną Troszyn | Spotkanie na Placu przed Ochotniczą Strażą Pożarną Troszyn | Spotkanie na Placu przed Ochotniczą Strażą Pożarną Wizyta Prezydenta w Troszynie Wizyta Prezydenta w Troszynie Wizyta Prezydenta w Troszynie Wizyta Prezydenta w Troszynie

– Bardzo ważne jest poczucie siły w społeczeństwie. Wiara ludzi w to, że przebrniemy najtrudniejsze momenty i damy radę, że wyjdziemy z tego i z powrotem wrócimy na drogę rozwoju – przekonywał Prezydent Andrzej Duda w Troszynie. 


Jak mówił, rozmawiali ze nim premier i ministrowie: co robimy, czy zrealizujemy podwyżki, które obiecaliśmy, co z 13. emeryturą, przecież przyjęliśmy ustawę, przecież zobowiązał się, że ta 13. emerytura będzie wypłacona. – Ja powiedziałem: słuchajcie, nie ma w ogóle o czym dyskutować, to musi być zrealizowane. Ludzie muszą widzieć, że państwo jest i państwo funkcjonuje normalnie, że państwo działa, że nie ucieka od odpowiedzialności i od swoich zobowiązań – zaznaczył.

CAŁE WYSTĄPIENIE >>

 

 

 

Zobacz także: Andrzej Duda na placu budowy węzła drogowego Tyszki Nadbory Prezydent: Inwestycja na Mierzei Wiślanej ma wzmacniać polską suwerenność Prezydent uważa, że inwestycje przeniosą nas w inny czas. – Paradoksalnie, może ta trudna sytuacja gospodarcza, przy naszej mocy, którą mamy jako naród, jako społeczeństwo, pozwoli nam wybić się wśród innych społeczeństw i narodów Europy – mówił, dodając, że radziliśmy sobie w wielkich trudnościach i wychodziliśmy z nich. – Teraz też mamy trudny moment i wierzę w to, że sprawnie przez  niego przejdziemy – zaznaczył.

 

– Właśnie dlatego jestem gotów patronować wszystkim zadaniom inwestycyjnym i ten patronat z pełną odpowiedzialnością na siebie biorę – zadeklarował.

 

 


 

Wcześniej Prezydent odwiedził plac budowy drogi gminnej łączącej drogę powiatową do Ostrołęki z miejscowościami położonymi w Gminie Troszyn. 

 

 

Prezydent na twitterze podziękował mieszkańcom Troszyna za spontaniczność, pozytywną energię i niezwykle miłe przyjęcie. 

 

Poleć znajomemu