Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 6 czerwca 2020

Andrzej Duda na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu

Prezydent stoi przy mikrofonie, za nim plac budowy   |   Wrzawy na Podkarpaciu | Prezydent na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu. Fot. Darek Delmanowicz/PAP Wrzawy na Podkarpaciu | Prezydent na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu. Fot. Darek Delmanowicz/PAP Wrzawy na Podkarpaciu | Prezydent na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu. Fot. Darek Delmanowicz/PAP Wrzawy na Podkarpaciu | Prezydent na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu. Fot. Darek Delmanowicz/PAP Wrzawy na Podkarpaciu | Prezydent na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu. Fot. Darek Delmanowicz/PAP Wrzawy na Podkarpaciu | Prezydent na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu. Fot. Darek Delmanowicz/PAP Wrzawy na Podkarpaciu | Prezydent na terenie inwestycji przeciwpowodziowej w widłach Wisły i Sanu. Fot. Darek Delmanowicz/PAP

We wsi Wrzawy w gminie Gorzyce (woj. podkarpackie) Prezydent Andrzej Duda zwiedził teren inwestycji przeciwpowodziowej. Projekt w widłach Wisły i Sanu realizuje Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie przy wsparciu Banku Światowego. 

 

 

Zobacz także: Prezydent: Inwestycje to droga, która może nas wyprowadzić z kryzysu „CPK będzie ogromnym impulsem rozwojowym dla gospodarki” Prezydent: Inwestycja na Mierzei Wiślanej ma wzmacniać polską suwerenność – Nikt z nas nie ma wątpliwości, że poza okresami suszy przychodzi również czas, gdy są duże deszcze. Wisła i San niosą wtedy z gór olbrzymie masy wód i niebezpieczeństwo powodziowe rzeczywiście staje się realne – przypomniał Andrzej Duda. I dodał: – Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć, czy pieniądze na wielkie inwestycje publiczne są dobrze wydawane, wystarczy zapytać ludzi, obok domów których toczą się te inwestycje. Oni są najlepszymi recenzentami.

 

CAŁE WYSTĄPIENIE >>

 

Poleć znajomemu