Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 8 maja 2021

Prezydent: Północna Obwodnica Krakowa oczekiwaną inwestycją

  |   Prezydent odwiedza teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa Teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa Prezydent odwiedza teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa Prezydent odwiedza teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa Prezydent odwiedza teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa Prezydent odwiedza teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa Wypowiedź Prezydenta i Ministra Infrastruktury dla mediów Prezydent: Północna Obwodnica Krakowa jest wielką i oczekiwaną inwestycją dla mieszkańców Krakowa i podkrakowskich miejscowości

Prezydent Andrzej Duda odwiedził teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa. – Bardzo się cieszę, że mogę być dzisiaj na inwestycji tak długo oczekiwanej, tutaj w Małopolsce, w szczególności oczekiwanej przez mieszkańców Krakowa i miejscowości podkrakowskich – mówił.

 

Prezydent wskazywał, że to rozwiązanie wielu problemów komunikacyjnych Krakowa i regionu, która rzeczywiście zmieni architekturę ruchu samochodowego i transportu, zwłaszcza transportu ciężkiego. – Trasa jest przewidziana do realizacji do lipca 2023 r. Roboty są zaawansowane i wszystko wskazuje na to, że uda się wykonać założenia planistyczne – zaznaczył.

CAŁA WYPOWIEDŹ >>>

 

Prezydentowi towarzyszył Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk.
 

 

Poleć znajomemu