przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 13 września 2019

Spotkanie z mieszkańcami Białobrzegów 

– Chciałbym móc na koniec swojej prezydenckiej misji usłyszeć od zwykłej polskiej rodziny: „żyje nam się lepiej niż wtedy, kiedy pan zaczynał”. Jeżeli to będę mógł usłyszeć, to będzie dla mnie największa nagroda – mówił Andrzej Duda w Białobrzegach. 
Niedziela, 8 września 2019

Prezydent na Mszy Świętej XXVII Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej

Prezydent Andrzej Duda wziął udział we Mszy Świętej XXVII Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Tegoroczne hasło pielgrzymki brzmi: „Oblubieniec jest z Wami” 
Czwartek, 5 września 2019

Prezydent w województwie zachodniopomorskim 

Przez długi czas nie było u nas sprawiedliwego podziału dóbr; on się zaczął dopiero cztery lata temu – mówił Andrzej Duda w Sianowie podczas spotkania z mieszkańcami powiatu koszalińskiego. Prezydent odwiedził także Zieleniewo w powiecie kołobrzeskim. 
Czwartek, 5 września 2019

Wizyta w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie 

Prezydent spotkał się z funkcjonariuszami w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie. 
Wtorek, 3 września 2019

Prezydent na inauguracji 27. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

Ponad 600 firm z 31 krajów bierze udział w rozpoczynającym się dziś w Kielcach najważniejszym wydarzeniu branży zbrojeniowej naszego regionu – 27. Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, któremu towarzyszy w tym roku amerykańska wystawa narodowa. 
Niedziela, 1 września 2019

Wieluń. Prezydenci Polski i Niemiec oddali hołd ofiarom wojny [PL/ENG]

To była II wojna światowa, która spustoszyła świat, o której nigdy nie zapomnimy. Nie wolno zapomnieć, aby to, co stało się w Wieluniu, a potem w wielu innych miejscach w Polsce i na świecie, nigdy więcej się nie powtórzyło – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 16 sierpnia 2019

Uroczysta Sesja Sejmiku Województwa Śląskiego z okazji 100-lecia Powstań Śląskich 

– Pochylam głowę na znak czci dla pokoleń Ślązaków, którzy mimo oderwania od macierzy byli zawsze wierni Polsce i polskości – mówił Andrzej Duda podczas XI uroczystej Sesji Sejmiku Województwa Śląskiego zorganizowanej z okazji 100-lecia Powstań Śląskich. 
Piątek, 16 sierpnia 2019

Prezydent na przysiędze żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej 

Prezydent uczestniczył w przysiędze żołnierzy 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej, która miała miejsce w katowickiej dzielnicy Nikiszowiec. 
1 POPRZEDNIA 1234567  50
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.