przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 13 czerwca 2016

PAD w Kwidzynie: Nie zapominam o swoich zobowiązaniach

Podczas spotkania z mieszkańcami Kwidzyna prezydent mówił, że pierwsze obietnice wyborcze są już realizowane. To program Rodzina 500 Plus, rozwiązania uprawniające osoby, które ukończyły 75. rok życia do darmowych leków, a także program mieszkanie Plus. 
Wtorek, 7 czerwca 2016

Prezydent: Owoce polskiego rozwoju mają trafiać do zwykłych ludzi

Prezydent Andrzej Duda złożył we wtorek wizytę w Busku-Zdroju, gdzie spotkał się z władzami miasta oraz z mieszkańcami na terenie Parku Zdrojowego. 
Środa, 1 czerwca 2016

Dzień Dziecka w Ełku z udziałem Pary Prezydenckiej 

W środę w Ełku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wziął udział w XI Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. 
Wtorek, 31 maja 2016

Prezydent: Będę wspierał zmiany przyjazne zwykłym ludziom

- To jest Polska, która jest dla mnie bardzo ważna. Niektórzy mówią, że to jest Polska B. Nie, proszę państwa - to jest Polska A. Absolutnie Polska A - mówił we wtorek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Radzynia Podlaskiego. 
Poniedziałek, 30 maja 2016

"Cieszę się, że mamy taką drużynę" 

Prezydent Andrzej Duda, który w poniedziałek odwiedził w Arłamowie piłkarską reprezentację Polski, przygotowującą się do mistrzostw Europy we Francji, podkreślił, że jest dumny z naszego zespołu. - Cieszę się, że mamy taką drużynę – powiedział. 
Piątek, 13 maja 2016

"System obrony przeciwrakietowej wzmocni Polskę"

- To dzień, w którym rozpoczyna się kolejny etap wzmocnienia bezpieczeństwa Europy i Polski - powiedział Andrzej Duda biorąc udział w uroczystości rozpoczęcia budowy amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej w Redzikowie. 
Czwartek, 5 maja 2016

Wizyta Prezydenta RP w Lesznie

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek z zawodnikami i trenerami drużynowych mistrzów Polski w żużlu FOGO Unia Leszno. Potem podczas spotkania z mieszkańcami mówił m.in. o realizacji swoich obietnic wyborczych. 
Czwartek, 5 maja 2016

Para Prezydencka czyta dzieciom

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odwiedzili w czwartek publiczne przedszkole "Leśne Skrzaty" w Michałówce, gdzie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" zachęcali najmłodszych do częstszego sięgania po lektury. 
1 POPRZEDNIA 28293031323334  41
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.