przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 4 października 2016

Inauguracja roku akademickiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym 

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w inauguracji roku akademickiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. - W nauce najistotniejsza jest uczciwa debata - mówił prezydent. 
Wtorek, 4 października 2016

Wizyta Prezydenta w województwie zachodniopomorskim 

Prezydent uczestniczył w inauguracji roku akademickiego na PUM, odwiedził Polską Bazę Genetyczną Ofiar Totalitaryzmów, a w Policach - Zakłady Chemiczne Police należące do Grupy Azoty. Na koniec spotkał się z mieszkańcami Łobza. 
Wtorek, 27 września 2016

"Najważniejszym zadaniem władz jest podniesienie poziomu życia w Polsce" 

Zadaniem władz jest dzisiaj dążenie do tego, by podnieść jakość życia w naszym kraju; to jest sprawa absolutnie podstawowa - mówił we wtorek w Strzelcach Opolskich prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 27 września 2016

Prezydent Andrzej Duda uczcił zamordowanych przez UB żołnierzy 

Pamięć zamordowanych po wojnie przez UB partyzantów, m.in. żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych z oddziału Henryka Flamego ps. Bartek, uczcił we wtorek na polanie śmierci nieopodal wsi Barut (Opolskie) prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 11 września 2016

Dożynki Prezydenckie w Spale 

Msza święta z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odprawiona w Kaplicy Polowej AK w Spale rozpoczęła w niedzielę Dożynki Prezydenckie. Tradycja spalskiego święta plonów sięga 20-lecia międzywojennego. 
Niedziela, 11 września 2016

"Praca rolników jest niezwykle ważna dla polskiego państwa" 

Praca rolników jest niezwykle ważna dla polskiego państwa i społeczeństwa, wymaga wielkiego wysiłku i wiedzy - powiedział w niedzielę w Spale prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich. Podkreślił, że polska żywność jest powodem do dumy. 
Niedziela, 11 września 2016

Kwiaty przy kamieniu upamiętniającym Kamilę Skolimowską

Para Prezydencka razem z mistrzynią olimpijską z Rio de Janeiro Anitą Włodarczyk złożyli w Spale wiązanki kwiatów przy kamieniu upamiętniającym Kamilę Skolimowską - zmarłą przedwcześnie w 2009 r. polską lekkoatletkę i mistrzynię olimpijską. 
Sobota, 10 września 2016

"Jest w Polsce wola, by zmieniać sytuację ambitnych sportowców" 

Trzeba zmienić sytuację, w której sportowcy nie mają godnych miejsc do treningu – podkreślił prezydent Andrzej Duda, który w sobotę w Tomaszowie Mazowieckim wmurował akt erekcyjny pod budowę pierwszej w kraju krytej hali lodowej. 
1 POPRZEDNIA 28293031323334  45
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.