przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 10 września 2016

"Jest w Polsce wola, by zmieniać sytuację ambitnych sportowców" 

Trzeba zmienić sytuację, w której sportowcy nie mają godnych miejsc do treningu – podkreślił prezydent Andrzej Duda, który w sobotę w Tomaszowie Mazowieckim wmurował akt erekcyjny pod budowę pierwszej w kraju krytej hali lodowej. 
Piątek, 9 września 2016

"Wzmocnienie gospodarcze Polski - wielkim zadaniem"

- Do zrealizowania są dwa wielkie zadania: gospodarcze wzmocnienie Polski i podniesienie poziomu życia Polaków; ich wykonywanie już się rozpoczęło - podkreślił w piątek w Pińczowie (Świętokrzyskie) prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami. 
Piątek, 9 września 2016

Prezydent na targach przemysłu obronnego: Bezpieczeństwo nie ma ceny 

- Modernizacja sił zbrojnych jest kosztowna, ale bezpieczeństwo nie ma ceny – powiedział w piątek na targach zbrojeniowych w Kielcach prezydent Andrzej Duda. Wyraził nadzieję, że większość podatników podziela to przekonanie. 
Niedziela, 4 września 2016

Dożynki Jasnogórskie z udziałem prezydenta 

W niedzielę w Częstochowie odbyły się Dożynki Jasnogórskie. - Przybyłem podziękować za kolejne plony - powiedział Andrzej Duda do rolników z całej Polski zgromadzonych na mszy św. odprawionej pod przewodnictwem prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka. 
Czwartek, 1 września 2016

Prezydent: Nie można przymykać oka na odbieranie innym wolności

Nie można pozwolić na to, aby wracały w Europie ambicje i działania o charakterze imperialnym, nie można przymykać oczu na odbieranie innym wolności i przesuwanie siłą granic w Europie - mówił w czwartek rano prezydent Andrzej Duda na Westerplatte. 
Czwartek, 1 września 2016

Para Prezydencka zainaugurowała rok szkolny

Są różni patroni szkół, ale rzadko się zdarza, by parton szkoły był wcześniej jej uczniem - mówił prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości nadania imienia ppor. Marka Uleryka szkołom w Dziewierzewie k. Kcyni (Kujawsko-Pomorskie). 
Środa, 31 sierpnia 2016

36. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych

21 postulatów Solidarności było postulatami godnego życia i w znaczeniu materialnym, i godności w znaczeniu wolności: że chcemy być wolni w swoim wolnym niepodległym państwie - mówił prezydent Andrzej Duda w 36. rocznicę Porozumień Sierpniowych. 
Niedziela, 28 sierpnia 2016

Uroczystości pogrzebowe „Inki” i „Zagończyka” 

Pogrzeb Danuty Siedzikówny „Inki” i Feliksa Selmanowicza „Zagończyka” przywraca godność nie im, bo oni nigdy jej nie utracili, lecz państwu polskiemu, które przez lata, nawet po 1989 r. nie potrafiło uhonorować swoich bohaterów – powiedział Prezydent RP. 
1 POPRZEDNIA 29303132333435  45
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.