przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 13 maja 2016

"System obrony przeciwrakietowej wzmocni Polskę"

- To dzień, w którym rozpoczyna się kolejny etap wzmocnienia bezpieczeństwa Europy i Polski - powiedział Andrzej Duda biorąc udział w uroczystości rozpoczęcia budowy amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej w Redzikowie. 
Czwartek, 5 maja 2016

Wizyta Prezydenta RP w Lesznie

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek z zawodnikami i trenerami drużynowych mistrzów Polski w żużlu FOGO Unia Leszno. Potem podczas spotkania z mieszkańcami mówił m.in. o realizacji swoich obietnic wyborczych. 
Czwartek, 5 maja 2016

Para Prezydencka czyta dzieciom

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odwiedzili w czwartek publiczne przedszkole "Leśne Skrzaty" w Michałówce, gdzie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" zachęcali najmłodszych do częstszego sięgania po lektury. 
Niedziela, 1 maja 2016

"Za pracę należy się godziwe wynagrodzenie" 

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w niedzielę z uczestnikami ogólnopolskich pielgrzymek ludzi pracy i pracodawców do Sanktuarium św. Józefa, wziął udział we mszy w Sanktuarium św. Józefa, a następnie w uroczystościach przed pomnikiem św. Jana Pawła II. 
Czwartek, 28 kwietnia 2016

"Nie wycofuję się z wyborczych zobowiązań" 

Prezydent Andrzej Duda w czwartek w Bystrzycy Kłodzkiej powiedział, że nie wycofuje się z obietnic wyborczych dotyczących obniżenia wieku emerytalnego i podniesienia kwoty wolnej od podatku. Potem spotkał się także z mieszkańcami w Świebodzicach. 
Piątek, 15 kwietnia 2016

Uroczystości z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski

W piątek Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wziął udział w uroczystościach z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski. 
Czwartek, 14 kwietnia 2016

"Dzięki Chrztowi Polski pokolenia obroniły w sobie polskość" 

- Dzięki temu, co chrzest Polski wniósł w dusze ludzi, pokolenia Polaków nigdy nie pozwoliły sobie wydrzeć polskości - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas mszy św. odprawianej w gnieźnieńskiej katedrze z okazji jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski. 
Niedziela, 10 kwietnia 2016

Prezydent Andrzej Duda przy grobie Lecha i Marii Kaczyńskich 

Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w niedzielę rano w modlitwie przy grobie Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich w krypcie katedry na Wawelu. W Krakowie złożył też wiązankę kwiatów na grobie śp. Zbigniewa Wassermana. 
1 POPRZEDNIA 30313233343536  43
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.