przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 1 września 2016

Prezydent: Nie można przymykać oka na odbieranie innym wolności

Nie można pozwolić na to, aby wracały w Europie ambicje i działania o charakterze imperialnym, nie można przymykać oczu na odbieranie innym wolności i przesuwanie siłą granic w Europie - mówił w czwartek rano prezydent Andrzej Duda na Westerplatte. 
Czwartek, 1 września 2016

Para Prezydencka zainaugurowała rok szkolny

Są różni patroni szkół, ale rzadko się zdarza, by parton szkoły był wcześniej jej uczniem - mówił prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości nadania imienia ppor. Marka Uleryka szkołom w Dziewierzewie k. Kcyni (Kujawsko-Pomorskie). 
Środa, 31 sierpnia 2016

36. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych

21 postulatów Solidarności było postulatami godnego życia i w znaczeniu materialnym, i godności w znaczeniu wolności: że chcemy być wolni w swoim wolnym niepodległym państwie - mówił prezydent Andrzej Duda w 36. rocznicę Porozumień Sierpniowych. 
Niedziela, 28 sierpnia 2016

Uroczystości pogrzebowe „Inki” i „Zagończyka” 

Pogrzeb Danuty Siedzikówny „Inki” i Feliksa Selmanowicza „Zagończyka” przywraca godność nie im, bo oni nigdy jej nie utracili, lecz państwu polskiemu, które przez lata, nawet po 1989 r. nie potrafiło uhonorować swoich bohaterów – powiedział Prezydent RP. 
Sobota, 27 sierpnia 2016

Obchody Święta Lotnictwa Polskiego

W sobotę 27 sierpnia w Poznaniu odbyły się uroczystości Święta Lotnictwa Polskiego oraz 10-lecia służby samolotów F-16 w Polskich Siłach Powietrznych z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. 
Czwartek, 18 sierpnia 2016

Prezydent Andrzej Duda na harcerskim ognisku 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził harcerzy na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016”, w którym uczestniczy około 100 harcerek i harcerzy z Torunia, Bydgoszczy i Poznania. 
Czwartek, 18 sierpnia 2016

Prezydent: Dzieło naprawy polskiego państwa jest realizowane 

Prezydent Andrzej Duda w czwartek na spotkaniu z mieszkańcami Gniezna mówił, że przed politykami jest jeszcze bardzo dużo pracy. - To dzieło naprawy polskiego państwa, dzieło dokonania dobrej zmiany, jest realizowane - podkreślił. 
Czwartek, 28 lipca 2016

Msza św. na Jasnej Górze z udziałem Papieża Franciszka 

Z udziałem Papieża Franciszka na Jasnej Górze odbyła się w czwartek msza św. będąca dziękczynieniem za chrzest Polski, w przypadającą w tym roku 1050. rocznicę tego wydarzenia. We mszy uczestniczyła Para Prezydencka. 
1 POPRZEDNIA 30313233343536  46
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.